Swiatgwiazd.pl
Taniec z gwiazdami

youtube.com/ Polsat

Żora Korolyov ostro o udziale Oliwii Bieniuk w "TzG". Nie popiera wyboru Polsatu

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

12. edycja "Tańca z gwiazdami" wystartuje już jesienią. Tymczasem Polsat sukcesywnie przedstawia widzom nowych uczestników, którzy zawalczą o kryształową kulę. Jak dotąd poznaliśmy m.in. Sylwię Bombę, Kajrę czy... Oliwię Bieniuk. Wybór tej ostatniej wzbudził sporo kontrowersji, a skomentował to sam Żora Korolyov, który niejednokrotnie szkolił gwiazdy w "TzG".

  • 12. edycja "Tańca z gwiazdami" coraz bliżej

  • Oliwia Bieniuk nową uczestniczką

  • Żora Korolyov komentuje udział 18-latki w programie

Już za kilka tygodni ruszą próby do 12. edycji "Tańca z gwiazdami", której premierę zaplanowano na jesień tego roku. Jak dotąd Polsat nie zdradził jeszcze pełnego składu uczestników, choć przedstawienie kilku osób wystarczyło, by nieźle namieszać.

Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami"

Trudno zaprzeczyć, że kariera Oliwii Bieniuk, która w maju tego roku skończyła szkołę i przystąpiła do matury, zaczyna nabierać rozpędu. 18-latka coraz częściej pozuje przed obiektywem, ma za sobą aktorski debiut i nie ukrywa, że planuje iść w ślady mamy.

Wydawać by się mogło, że dla córki uwielbianej do dziś Anny Przybylskiej świat show-biznesu stoi otworem. O ile na rozpoznawalność Oliwia nie może narzekać, tak nie wszystkim do końca zdaje się pasować wciąż niewielkie doświadczenie dziewczyny.

Doda

Doda poinformowała o tymczasowej rezygnacji z koncertów. Podała powód

CZYTAJ DALEJ

Ostatnio stacja Polsat przedstawiła Oliwię jako nową uczestniczkę "Tańca z gwiazdami", co wywołało szereg skrajnych emocji. W czasie, gdy jedni już zaczęli kibicować 18-latce, inni nie uważają jej za "wystarczającą gwiazdę". Wygląda na to, że podobnego zdania jest Żora Korolyov, tancerz, którego widzowie wielokrotnie podziwiali w "TzG".

Żora Korolyov ostro komentuje udział Oliwii w "TzG"

Wybór Polsatu momentalnie zalała fala komentarzy podzielonych na dwa obozy internautów. Wśród nich swoje zdanie wyraził również Żora Korolyov, który wprost opowiedział się za tym, że wybór Oliwii do "TzG" jest niewłaściwy.

- W którym miejscu ta młoda i z pewnością sympatyczna dziewczynka jest gwiazdą? Czy naprawdę ludzie, którzy już coś osiągnęli w swoim życiu, nie chcą przyjść do "Tańca z gwiazdami"? Czy to są kwestie budżetowe? - zastanawiał się w sieci.

Gdyby tego było mało, Żora ustawił Oliwię na tym samym miejscu, co... swojego psa, który jego zdaniem, równie dobrze nadawałby się do "Tańca z gwiazdami".

- Proponuję zatrudnić mojego pieska Sancho, z przyjemnością przyprowadzę go na casting. Pięknie tańczy, u mnie na osiedlu ma ksywę "Gwiazda" - drwił na forum.

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Instagram.com/tanieczgwiazdami


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >