Swiatgwiazd.pl
Justyna Żyła

Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła szczerze o wyglądzie byłego męża. Przyznała, że jest przystojny

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Odkąd Justyna Żyła rozstała się z Piotrem, usilnie stara się zaistnieć w show-biznesie. Przez moment nawet jej się to udało, gdy zaproszono ją do "Tańca z gwiazdami". Trudno jednak zaprzeczyć, że największy rozgłos przyniosło jej publicznie oczernianie byłego męża, dlatego odkąd kłótnie ustały, o Justynie mówi się raczej sporadycznie. Jej ostatni komentarz znów wzbudził niemałe zamieszanie.

  • Pomałżeńska batalia Piotra i Justyny dobiegła końca

  • Fan porównał syna Justyny do ojca

  • Justyna szczerze przyznała, co myśli o byłym mężu

Justyna i Piotr Żyła pobrali się w 2006 roku. Doczekali się dwóch pociech, Jakuba i Karolinki, i wydawali się tworzyć naprawdę zgrane małżeństwo. Niespodziewanie przestało się między nimi układać, aż w końcu w 2018 roku ostatecznie doszło do rozwodu.

Publiczne pranie brudów i oskarżenia

Rozwód Justyny i Piotra otworzył puszkę pandory, którą przez wiele miesięcy żył cały show-biznes. Byli małżonkowie, z Justyną na czele, nie szczędzili publicznego prania brudów. Ex skoczka była w tym wyjątkowo aktywna i regularnie publikowała w sieci kolejne kontrowersyjne fakty z ich życia. (Więcej tutaj)

Rozgłos, jaki przyniosła Justynie publiczna batalia sprawił, że stacja Polsat zdecydowała się zaprosić ją do "Tańca z gwiazdami". Ta czym prędzej powędrowała na salę treningową, by niedługo potem móc zawalczyć o kryształową kulę. Niestety, taneczne zmagania Justyny nie przypadły do gustu widzom, którzy ostro je komentowali.

Ida Nowakowska

Mąż Idy Nowakowskiej wyjechał w sprawach służbowych. Tabloid ujawnił, jak sama radzi sobie z dzieckiem

CZYTAJ DALEJ

Po udziale w "TzG" Justyna usilnie starała się na dobre zagrzać miejsce w show-biznesie, stale kierując nowe oskarżenia pod adresem byłego męża. Od kilku miesięcy opinia publiczna obserwuje zadziwiającą zmianę - wygląda na to, że 34-latka spuściła z tonu i odpuściła byłemu mężowi oraz jego nowej ukochanej. Potwierdzeniem wydaje się jej najnowszy wpis.

Justyna Żyła zachwala byłego męża

Justyna stara się pozostać aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami najciekawszymi faktami z życia. Ostatnio wrzuciła na Instagram zdjęcie z synem Jakubem, dziękując bliskim za udział w jego konfirmacji.

- Dziękuję wszystkim gościom za pamięć i uczestnictwo w konfirmacji Kuby. To była piękna uroczystość i wspaniały czas, który nasza rodzina mogła dzielić z Wami. Dziękuję z całego serca - napisała.

Tymczasem fani zwrócili uwagę, że chłopak nie tylko przerósł już mamę, ale przede wszystkim, że staje się coraz bardziej podobny do ojca.

- Justynka, ale Ci ten Kuba wyrósł. Wszystkiego dobrego dla Was. Bardzo ładny chłopak.

- Syn jak cały tata, ale córka to też cały tata …. Gratulacje dla Kuby

- Myślałam w pierwszej chwili, że to zdjęcie z Piotrem - czytamy w komentarzach.

Justyna nie zignorowała komentarzy obserwatorów, a w szczególności tych odnoszących się do podobieństwa Jakuba do taty. Krótko skwitowała temat, podkreślając, że... "Piotr jest bardzo przystojnym mężczyznom". Wygląda na to, że 24-latka przestała już pałać do swojego ex nienawiścią.

- Piotrek jest przystojny ale umówmy się …urodziłam sobie ideał - zaznaczyła.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >