Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Zygmunt Chajzer wystawił na aukcję WOŚP zaskakującą usługę. Wykona ją osobiście

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Nie znosicie robić prania? Jeśli tak, na jednej z aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieliście unikalną okazję, by czynność tę wykonał za was nie kto inny, a sam Zygmunt Chajzer wraz z synem Filipem. Aukcja dobiegła już końca - szczęśliwy zwycięzca zapłaci za tę atrakcję prawie 9000 złotych.

Zygmunt Chajzer jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych w Polsce. Legendarny dziennikarz, prowadzący teleturnieje "Idź na całość" czy "Chwila prawdy", swego czasu wziął udział w kampanii reklamowej proszków do prania Vizir. Spoty stały się tak popularne, że gwiazdor do dziś kojarzy się właśnie z nimi.

Zygmunt Chajzer wypierze ubrania zwycięzcy aukcji WOŚP

Chajzer nie tylko sprawił, że Polacy przez lata zapamiętali kampanię reklamową proszków do prania. Celebryta w 2019 roku zdecydował się wypuścić własny produkt piorący. Namówił go do tego jego syn, Filip Chajzer. Pomysł, który na początku był tylko żartem, wkrótce przerodził się w poważny projekt:

Zacząłem poważniej się nad tym zastanawiać. Uznałem, że może z tego wyjść coś dobrego. Przez kilkanaście ostatnich lat miałem okazję rozmawiać z wieloma paniami na temat tego, jaki powinien być idealny proszek. Mam naprawdę sporą wiedzę na temat oczekiwań konsumentów w tym temacie. Stwierdziłem, że może warto stworzyć coś, co wyjdzie naprzeciw tym oczekiwaniom - wspominał w wywiadzie dla portalu Plejada.

W ten sposób powstał proszek oraz żel do prania o nazwie "Mr. Ziggi". Chajzer, wykorzystując swoją popularność oraz rozpoznawalność jako - żartobliwie rozumiany - ekspert od prania, postanowił wystawić na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy aukcję, w której wraz z synem zobowiązali się do "rodzinnego prania brudów".

Filip i Zygmunt Chajzer - pranie brudów

Filip Chajzer i jego ojciec mają świetne relacje. Polacy mogli się o tym przekonać, kiedy panowie wystąpili razem w programie TVN "Ameryka Express". Mają bardzo podobne poczucie humoru, dystans do siebie i lubią robić szalone rzeczy. Nie dziwi zatem, że ich aukcja ma przewrotny tytuł "Pranie brudów".

Ojciec - prać! Filip - prasować! W tym roku na WOŚP wspólnie wystawiamy naszą pomoc przy praniu i prasowaniu. Technicznie rzecz biorąc zajmiemy się górą brudów w jednym domu bądź mieszkaniu. Oczywiście służymy pomocą, jeśli rodzinne pranie brudów ma się odbyć nie tylko w pralce. Nasz czas (roboczogodzina) można wymienić na gotowanie, mopowanie, albo inne (moralne) usługi z zakresu wsparcia domowników - czytamy w opisie aukcji.

Filip Chajzer postanowił zareklamować aukcję na swoim profilu na Instagramie. Napisał żartobliwie:

Jedyna taka szansa, żeby król prania - Zygmunt Stary (ale jary) zajął się Twoimi plamami

Okazuje się, że pomysł ojca i syna Chajzerów był strzałem w dziesiątkę. Chętnych było tak wielu, że finalna kwota osiągnęła wynik 8900 złotych.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Ogromne oburzenie, widzowie TVP nie zostawili na Cichopek suchej nitki

  2. Zasmucające wieści w sprawie Piotra Żyły. Próbował wszystko ukryć? Tabloid właśnie przekazał

  3. Fani ślą gratulacje, uwielbiana wokalistka właśnie ogłosiła ciążę. Pokazała spory brzuszek

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]