Dorota Naruszewicz opowiedziała o czasie spędzonym poza planem Żródło: Piotr Molecki/East News

Dorota Naruszewicz opowiedziała o czasie spędzonym poza planem

18 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Dorota Naruszewicz uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Mimo rezygnacji z zawodu i chęci poświęcenia się rodzinie 50-latka postanowiła wrócić na plan. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, jakie ma plany, oraz, w jaki sposób przebiegało jej życie poza błyskiem fleszy.

  • Dorota Naruszewicz wraca na plan
  • Aktorka rozstała się ze swoim mężem
  • Marzy głównie o tym, by jej dzieci były zdrowe

W ostatnich latach życie Doroty Naruszewicz toczyło się wokół rodziny i wychowywania dzieci. Po kilku latach przerwy i życiowych zawirowaniach postanowiła powrócić do pracy i opowiedziała o swoich najbliższych planach.

Dorota Naruszewicz o życiu poza planem filmowym

Telewidzowie mogą kojarzyć Dorotę Naruszewicz przede wszystkim z roli Beaty Chojnickiej, później Boreckiej w serialu "Klan". Aktorka jakiś czas temu zrezygnowała z pracy zawodowej i skupiła się na rodzinie.

Mimo tego, że dzieci są w dalszym ciągu oczkiem w głowie słynnej artystki, to postanowiła zająć się sprawami zawodowymi i powrócić na plan filmowy. Córka aktorki, Nella Żórawska powiedziała w jednym z wywiadów, że jej mama nie jest surowa, jednak stawia pewne granice.

Anna Męczyńska, stylistka i kostiumolożka, z której usług korzysta Dorota Naruszewicz przyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", że w jej życiu obecnie wieje prawdziwy "wicher".

Halina z Halina z "Sanatorium miłości" została nominowana do tytułu "Osobowość Roku 2020"Czytaj dalej

Niestety w 2020 roku ogłosiła, że jej małżeństwo z Tomaszem Żórawskim dobiegło końca. Tę niepokojącą informację podała za pośrednictwem Instagrama. Wyznała także, dlaczego postanowiła podzielić się z fanami swoją decyzją:

- Było mi już bardzo niezręcznie czytać na różnych portalach, że właśnie skończyłam 55 lat, wszystko tak cudownie mi się układa, do tego tworzę udany związek z mężem. Uznałam, że muszę o tym powiedzieć, żeby nie było żadnych nieścisłości - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Dorota Naruszewicz opowiedziała o swoich planach

Planem Doroty Naruszewicz, podobnie jak każdej kochającej matki, jest sprawienie, by jej dzieci były zdrowe i bezpieczne. Mimo niemal 10-letniej przerwy od grania aktorka bardzo regularnie prowadzi swoje media społecznościowe.

- Na początku jej Instagram przypominał Instagram cioci. Teraz to się zmieniło. Niektóre posty są naprawdę przełomowe - cytuje słowa PR Menadżera aktorki, Kamila Moszczyńskiego portal "Dzień Dobry TVN".

Gwiazda przyznała także, że bardzo dobrze przeszła swoje 50. urodziny. Liczy także na to, by to, co obecnie dzieje się w jej życiu toczyło się dalej, gdyż czuje się naprawdę dobrze.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł