Swiatgwiazd.pl
Dorota Naruszewicz opowiedziała o czasie spędzonym poza planem

Piotr Molecki/East News

Dorota Naruszewicz opowiedziała o czasie spędzonym poza planem

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Dorota Naruszewicz uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Mimo rezygnacji z zawodu i chęci poświęcenia się rodzinie 50-latka postanowiła wrócić na plan. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, jakie ma plany, oraz, w j

  • Dorota Naruszewicz wraca na plan

  • Aktorka rozstała się ze swoim mężem

  • Marzy głównie o tym, by jej dzieci były zdrowe

W ostatnich latach życie Doroty Naruszewicz toczyło się wokół rodziny i wychowywania dzieci. Po kilku latach przerwy i życiowych zawirowaniach postanowiła powrócić do pracy i opowiedziała o swoich najbliższych planach.

Dorota Naruszewicz o życiu poza planem filmowym

Telewidzowie mogą kojarzyć Dorotę Naruszewicz przede wszystkim z roli Beaty Chojnickiej, później Boreckiej w serialu "Klan". Aktorka jakiś czas temu zrezygnowała z pracy zawodowej i skupiła się na rodzinie.

Mimo tego, że dzieci są w dalszym ciągu oczkiem w głowie słynnej artystki, to postanowiła zająć się sprawami zawodowymi i powrócić na plan filmowy. Córka aktorki, Nella Żórawska powiedziała w jednym z wywiadów, że jej mama nie jest surowa, jednak stawia pewne granice.

Anna Męczyńska, stylistka i kostiumolożka, z której usług korzysta Dorota Naruszewicz przyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", że w jej życiu obecnie wieje prawdziwy "wicher".

Niestety w 2020 roku ogłosiła, że jej małżeństwo z Tomaszem Żórawskim dobiegło końca. Tę niepokojącą informację podała za pośrednictwem Instagrama. Wyznała także, dlaczego postanowiła podzielić się z fanami swoją decyzją:

- Było mi już bardzo niezręcznie czytać na różnych portalach, że właśnie skończyłam 55 lat, wszystko tak cudownie mi się układa, do tego tworzę udany związek z mężem. Uznałam, że muszę o tym powiedzieć, żeby nie było żadnych nieścisłości - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Dorota Naruszewicz opowiedziała o swoich planach

Planem Doroty Naruszewicz, podobnie jak każdej kochającej matki, jest sprawienie, by jej dzieci były zdrowe i bezpieczne. Mimo niemal 10-letniej przerwy od grania aktorka bardzo regularnie prowadzi swoje media społecznościowe.

- Na początku jej Instagram przypominał Instagram cioci. Teraz to się zmieniło. Niektóre posty są naprawdę przełomowe - cytuje słowa PR Menadżera aktorki, Kamila Moszczyńskiego portal "Dzień Dobry TVN".

Gwiazda przyznała także, że bardzo dobrze przeszła swoje 50. urodziny. Liczy także na to, by to, co obecnie dzieje się w jej życiu toczyło się dalej, gdyż czuje się naprawdę dobrze.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Na pogrzeb księcia Filipa nagle wbiegła naga kobieta

  • Ewa Krawczyk poinformowała o złym stanie zdrowia brata Krzysztofa Krawczyka

  • Jakimowicz skomentował odejście Orzecha z TVP

Źródło: Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Cichopek EA

Życie gwiazd

Kasia Cichopek z mężem ogłosili radosne wieści. Niezwykłe zdjęcie trafiło do sieci

Czytaj więcej >
Dorota Gardias

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce z rakiem. Guza wykryto u niej już dwa lata temu

Czytaj więcej >
Ala Boratyn

Życie gwiazd

Ala Boratyn z "Blog 27" szuka pracy. Wymieniła swoje doświadczenie, nie tylko muzyka

Czytaj więcej >
Junior

Życie gwiazd

Syn Krawczyka wystąpił w programie TVN. Zabrał głos nt. Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >
Karolina Małysz

Życie gwiazd

Karolina Małysz opowiedziała o życiu po ślubie. Wiele rzeczy ją zaskoczyło

Czytaj więcej >
świeczka

Życie gwiazd

Nie żyje znany polski artysta Michał Banaszek

Czytaj więcej >