Swiatgwiazd.pl
Kalska

Youtube / TVP VOD

Adriana Kalska odejdzie z "M jak miłość"?

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Niepokojące informacje nadchodzą z planu najnowszego sezonu ,,M jak miłość". Adriana Kalska opublikowała informację, że wkrótce będziemy mogli ją oglądać w nowej roli w serialu ,,Papiery na szczęście". Fani są zaniepokojeni, że oznacza to koniec jej przygody z rolą Izy.

  • Adriana Kalska od lat wciela się w rolę Izy, ukochanej Marcina w ,,M jak miłość"

  • Niedawno podzieliła się informacją o angażu w nowej produkcji serialowej u konkurencyjnej stacji

  • Widzowie serialu są zaniepokojeni - czy to koniec Izy?

Aktorka wcielająca się w rolę Izy w popularnym serialu TVP cieszy się ogromną popularnością zarówno ze strony telewidzów, jak i w social mediach. Niedawno zapowiedziała duże zmiany w jej życiu zawodowym - rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu produkcji TVN 7.

Czy Adriana Kalska odejdzie z ,,M jak miłość"?

Adriana Kalska to jedna z najpopularniejszych aktorek w serialu ,,M jak miłość". Aktorka wciela się w postać Izy, jednej z najważniejszych postaci kobiecych w serialu. Jej wątek dotyczy głównie miłości, a konkretnie relacji z Marcinem, w którego wciela się Mikołaj Roznerski. Przez kilka ostatnich sezonów ich związek przeszedł wiele kryzysów, z których jak na razie zawsze udawało im się wyjść.

Okazuje się, że Kalska łączy życie zawodowe z prywatnym - z Mikołajem Roznerskim tworzą szczęśliwą parę także poza planem serialu. Wzajemnie z dumą opowiadają o swoim związku i dzielą się nim w internecie.

Niedawno aktorka opublikowała w sieci wpis, który wzbudził dużo emocji. Widzimy ją na zdjęciu w zupełnie innym wydaniu - na miejsce jej charakterystycznych, ciemnych włosów pojawiła się blond fryzura. Okazuje się, że za tą spektakularną zmianą stoi nowy serial - ,,Papiery na szczęście". Adriana Kalska ma w nim wcielać się w postać żony piłkarza, która decyduje się odejść i rozpocząć na nowo samodzielne życie z dwójką dzieci.

Fani zaniepokojeni zmianami w życiu Adriany Kalskiej

- To Marta, główna bohaterka nowego serialu "Papiery na szczęście" (...) Poznacie ją jesienią na antenie @tvn7 - poinformowała podekscytowana Kalska pod zdjęciem.

Informacja o nowym projekcie aktorki wzbudziła dużo emocji. Choć internauci są zachwyceni jej nowym wcieleniem, wielu wyraziło również zaniepokojenie, że zaangażowanie w inny serial może mieć wpływ na jej rolę w ,,M jak miłość". Pojawiły się nawet głosy o rzekomym odejściu Adriany Kalskiej z serialu. Aktorka na razie nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła doniesieniom.

Nowe odcinki ,,M jak miłość" będziemy mogli oglądać już po wakacjach, jak zwykle na antenie TVP 2. Już wiemy, że czeka nas tam wiele zmian - z obsady odeszła między innymi Monika Mielnicka, wcielająca się w postać Lilki. Zmiany nastąpią także w wątku Joasi Chodakowskiej, którą gra Barbara Kurdej-Szatan (więcej tutaj).Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >