Swiatgwiazd.pl
Agata Duda

Piotr Molecki/East News

Agata Duda zadała szyku na piątkowej inauguracji. Suknia w kaktusy zwraca uwagę

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Chociaż Agata Duda nieczęsto bryluje w blasku fleszy, opinia publiczna nie ustaje w dyskusjach na jej temat. Dla pierwszej damy nie zawsze jednak są to powody do radości, bowiem szczególnie chętnie Polacy komentują jej znikome wystąpienia i wyjątkową cichość. Gdy już jednak żona prezydenta zdecyduje się na publiczne wystąpienie, za każdym razem wzbudza niemałe poruszenie swoimi stylizacjami. Teraz nie było inaczej.

  • Inauguracja wydarzenia "Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką"

  • Agata Duda skupiła na sobie wzrok wszystkich

  • Pierwsza dama postawiła na odważną kreację w kaktusy

11 czerwca o godzinie 12:00 ogrody Pałacu Prezydenckiego zgromadziły dziesiątki dzieci, fotoreporterów i oczywiście parę prezydencką. Już na samym początku całą uwagę skradła Agata Duda, przyćmiewając wydarzenie swoją "kaktusową stylizacją".

Agata Duda zna się na modzie jak mało kto?

Pierwsza dama stara się towarzyszyć mężowi podczas większych wydarzeń, choć wielu jej zarzuca, że "słabo angażuje się w życie Polaków". Sama zainteresowana wyznała swego czasu, że woli działać zamiast robić, a jej sporadyczne wypowiedzi nie świadczą o "bezczynności" - wręcz przeciwnie.

Krzysztof Krawczyk Junior zwrócił się do Andrzeja Kosmali

Krawczyk Junior w ostrych słowach zwrócił się do Andrzeja Kosmali. Zarzucił mu bycie kłamcą

CZYTAJ DALEJ

Agata Duda skupia się nie tylko na niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym, ale też... własnym wizerunku. Żona prezydenta przyzwyczaiła oczy Polaków do swoich klasycznych, prostych, a zarazem eleganckich stylizacji. Nie przesadza z biżuterią i jest wierna klasycznej fryzurze, a na swoje kreacje najczęściej wybiera długie suknie do kostek o prostym kroju i jednolitym kolorze czy subtelnym wzorze lub komplet składający się z długich spodni o prostym kroju, gładkiej koszuli (bądź koszulki) i marynarki.

Podczas piątkowej inauguracji zgromadzonym aż opadły szczęki na widok pierwszej damy. Agata Duda nieźle zaszalała z wyborem stylizacji. Chociaż wielokrotnie udowodniła, że nie boi się kolorów, tym razem przeszła samą siebie.

Pierwsza dama poczuła wakacyjny klimat

Na spotkanie z dziećmi i ich rodzicami Agata Duda wybrała się w iście wakacyjnej stylówce. Długa sukienka z rękawami w kształcie dzwonu w biało-czarne paski zapewne nie wzbudzałaby zbyt wielkiego poruszenia, gdyby nie finezyjne zdobienia.

Wyjątkowości całej kreacji nadały... kolorowe kaktusy. Do tego Agata Duda dobrała czarne klasyczne szpilki i delikatną biżuterię. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu skupiła na sobie wzrok wszystkich.

Najwyraźniej pierwsza dama kierowała się zasadą, że pionowe paski wyszczuplają, ale czy w połączeniu z kolorowymi kaktusami rzeczywiście cel został osiągnięty? Zdania wydają się podzielone, choć suknia niewątpliwie robiła wrażenie. Ciekawe, czym następnym razem zaskoczy nas żona Andrzeja Dudy.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Marta Lempart zmaga się z poważnymi problemami. Pomagają jej rodzice

  • Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach. Pokazała zdjęcie sprzed lat

  • Maciej Dowbor zapomniał o imieninach żony? Joanna Koroniewska zareagowała

Źródło: Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >