Swiatgwiazd.pl
Agata Młynarska - choroba

TRICOLORS/East News

Agata Młynarska otworzyła się na temat choroby. Ostatnio utrudnia jej codzienne funkcjonowanie

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Kilka lat temu Agata Młynarska usłyszała diagnozę – choroba Leśniowskiego-Crohna. Od tego czasu dziennikarka zmaga się ze schorzeniem, które skutecznie utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. W ostatnim czasie problemy zdrowotne coraz bardziej dają się jej we znaki. Agata Młynarska o wszystkim opowiedziała internautom.

  • Agata Młynarska jest dziennikarką z wieloletnim doświadczeniem w mediach

  • Kilka lat temu lekarze zdiagnozowali u niej chorobę Leśniowskiego-Crohna

  • W ostatnim czasie schorzenie dokucza dziennikarce wyjątkowo mocno

Agata Młynarska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. W mediach debiutowała już w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy dołączyła do obsady Telewizji Polskiej. Dziś fani mogą śledzić jej kanał na YouTube, gdzie dziennikarka prowadzi swój autorski program „Agata Się Kręci”.

Choroba Agaty Młynarskiej

Choć w życiu zawodowym Agata Młynarska nie może narzekać na brak powodzenia, prywatnie zmaga się z ogromnym problemem. Mowa o podstępnym schorzeniu, które lekarze zdiagnozowali u niej kilka lat temu. Choroba Leśniowskiego-Crohna to inaczej nieswoiste zapalenie jelit.

Agata Młynarska wielokrotnie odnosiła się do swojej choroby, publicznie informując o jej postępach w organizmie. Podczas wizyty w programie „36,6” zdradziła, że choroba Leśniowskiego-Crohna jest nieprzewidywalna, a jej skutki dają się we znaki w najmniej oczekiwanym momencie. Chorzy cały czas muszą przyjmować leki, w skład których wchodzą także sterydy.

- (…) nagle obudziłam się rano z potwornym bólem brzucha, z wymiotami. Walczyłam o życie – mówiła o swoich wakacjach Młynarska w rozmowie z Ewą Drzyzgą.

Choroba odbiera jej radość życia

Agata Młynarska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka otwiera się w nich między innymi na temat swojej choroby. W jednym z najnowszych postów zdradziła fanom, że w ostatnim czasie choroba dokucza jej coraz bardziej. Gospodyni programu „Agata Się Kręci” wyznała, że schorzenie próbuje pozbawić jej radości, którą ona czerpie z życia.

- Choróbsko (…) wybrało sobie teraz stawy za obiekt swoich uciech. (...) Stawy bolą, puchną, gorzej z poruszaniem. Niestety, Crohn ma takie uroki – napisała pod serią zdjęć na Instagramie.

Mimo wszystko dziennikarka nie ma zamiaru się poddawać. W swoim poście przyznała, że nie każda forma leczenia choroby Leśniowskiego-Crohna okazuje się skuteczna. Obiecała jednak, że jeśli znajdzie skuteczne rozwiązanie swojego problemu, od razu podzieli się tym z internautami. Z pewnością wielu z nich mogłoby skorzystać z jej doświadczenia.

Fani trzymają kciuki

Post Agaty Młynarskiej wywołał poruszenie wśród tysięcy internautów. Dziennikarka może liczyć na swoich fanów, którzy w komentarzach przekazali jej liczne słowa wsparcia i podzielili się podobnymi doświadczeniami. Otuchy dodali jej także koledzy ze świata show-biznesu.

- Agata dużo dobrych myśli – napisała Katarzyna Zielińska.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >