Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata Rubik spędziła czas z córkami na lodowisku. Fani zachwyceni wspólnym zdjęciem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.02.2022 01:00

Agata Rubik spędziła czas z córkami na lodowisku. Fani zachwyceni wspólnym zdjęciem

Agata Rubik
TRICOLORS/East News

Agata Rubik to żona kompozytora Piotra Rubika. Choć parę dzieli 19 lat różnicy wieku, do tej pory w ich małżeństwie nie było żadnych rys. W 2021 roku para wzięła nawet udział w programie TVN "Power Couple", w którym konkurowała o tytuł najlepiej zgranego duetu.

Żona Piotra Rubika opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje razem z córeczkami: Heleną i Alicją. Fani modelki zareagowali bardzo emocjonalnie.

Agata Rubik i Piotr - historia miłości

Agata i Piotr Rubik poznali się w 2005 roku. Ona startowała wtedy w konkursie Miss Polonia, on odpowiadał za oprawę muzyczną wydarzenia i był jednym z jurorów. Urodzona w 1986 roku modelka nie wygrała konkursu, za to poznała miłość swojego życia.

Ślub Piotra Rubika i Agaty odbył się w 2008 roku. Obecnie mają już dwie córeczki: urodzoną w 2009 Helenę i Alicję (ur. 2013). Sam Rubik opowiadał w wywiadzie z Izabelą Janachowską, że Agata i on byli sobie przeznaczeni:

- Wierzę w przeznaczenie. Żaden podryw nie wyjdzie, jeżeli nie jesteśmy sobie przeznaczeni. U nas się udało, bo mieliśmy być ze sobą. Po prostu tak było zapisane w gwiazdach. Jedyną receptą na udany związek po etapie podrywu i zakochania jest to, by nauczyć się ze sobą żyć. Ta druga osoba musi być przyjacielem, bratnią duszą. Łatwiej jest się zakochać, niż spędzać ze sobą codzienność - wyznał Piotr Rubik.

Agata Rubik na lodowisku z córkami

Żona Piotra Rubika często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy, ukazujące szczęście życia rodzinnego. Tak było i tym razem: Agata wybrała się z córeczkami na lodowisko. Zamieściła na Instagramie zdjęcie z tego wypadu, podpisując je przewrotnie:

- Przez chwilę zostałyśmy na lodzie - zażartowała Agata Rubik.

Na fotografii mama i córki promienieją, a zaróżowione od ruchu policzki wskazują, że zabawa na lodowisku była przednia. Pociechy Rubików są też bardzo podobne do urodziwej mamy. Zdjęcie doczekało się ponad 5000 polubień, a fani wyrażali w komentarzach zachwyt nad całą trójką.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Syn nagle potwierdził, stało się najgorsze. Legendarny muzyk przegrał walkę z chorobą

  2. Ogromna rozpacz uwielbianej gwiazdy, złodzieje nie mieli litości. Celebrytka błaga o pomoc

  3. Strzelanina po koncercie uwielbianej gwiazdy, nagle rozległ się porażający krzyk. Są ranni

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Agata Rubik