Swiatgwiazd.pl
A Włodarczyk IG

instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk otworzyła się przed fanami. Opowiedziała o problemach z laktacją

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Agnieszka Włodarczyk to popularna polska aktorka. Znana jest ze swoich niepowtarzalnych ról, jednak właśnie zaczęła spełniać się w tej najważniejszej. Kobieta od niedawna jest mamą! Niestety, nawet w wśród tych cudownych chwil znajdą się gorsze momenty.

  • Agnieszka Włodarczyk to popularna aktorka

  • Kobieta debiutowała jako nastolatka w musicalu Buffo

  • Kobieta ma problem z karmieniem swojego noworodka

Agnieszka, jak widać, ma niezwykły kontakt ze swoimi fanami i nie boi się podzielić z nimi wstydliwą kwestią. Okazuje się, że niezawodni obserwatorzy podrzucili kilka pomysłów, które mają pomóc Agnieszce z problemem młodej mamy.

Agnieszka Włodarczyk — kim jest?

Agnieszka swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie — w wieku 14 lat! Wystąpiła wówczas w kultowym musicalu Metro w reżyserii Janusza Józefowicza. Wtedy jej kariera wystrzeliła. Zagrała w głośnym i kontrowersyjnym filmie Sara Macieja Ślesickiego. Potem przez kilka lat gościła na naszych ekranach jako Agnieszka w serialu 13 posterunek.

Agnieszka ma na koncie mnóstwo ról gościnnych w popularnych serialach, takich jak Na dobre i na złe czy Świat według Kiepskich. Poza tym rozwijała się w kierunku wokalnym. Wystąpiła w programie Jak oni śpiewają. Zaliczyła także własny debiut muzyczny.

Od dłuższego czasu jest niezwykle rozchwytywana. Zajmuje się działalnością charytatywną i angażuje się w sprawy społeczne. Występuje regularnie w Jaka to melodia i ma za sobą udział w wielu innych programach rozrywkowych, takich jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

TTBZ YT

Polsat ujawnił nazwisko kolejnego jurora "Twoja Twarz Brzmi znajomo". Nie było łatwo

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Włodarczyk ma problem z laktacją

Agnieszka Włodarczyk ostatnio spełnia się jednak w najważniejszej roli w życiu — jako mama. Aktorka powitała nowego członka rodziny, synka Milana, zaledwie dwa tygodnie temu, 7 lipca. Choć zachwycony tata, Robert Karaś, niewątpliwie pomaga przy dziecku, są sprawy, o które Agnieszka musi zadbać sama. Niedawno podsumowała swoim obserwatorom, jak wygląda życie z małym noworodkiem.

Agnieszka pochwaliła się, że nie narzeka na brak snu, co jest ewenementem wśród świeżo upieczonych rodziców, którzy często muszą wstawać w nocy do swoich pociech. Jednak nie wszystko jest tak wspaniałe, jak mogłoby się wydawać. Agnieszka zdradziła swoim obserwatorom, że podaje maluszkowi mleko modyfikowane, bo sama ma problem z laktacją.

Zmartwione obserwatorki od razu ruszyły z pomocą i zaproponowały Agnieszce sekretny produkt, który ma pomóc — chodzi o piwo bezalkoholowe. Aktorka powiadomiła je na swoim InstaStory, że stosuje się do ich zalecenia:

- Status na dzisiaj: wypite dwie saszetki preparatu na laktację i żłopię drugie piwo bezalkoholowe, które mi polecałyście. Oprócz tego, że czuję się senna, to jakiegoś progresu nie ma.

Życzymy Agnieszce szybkiego rozwiązania jej problemu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >