Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Woźniak-Starak rozpływa się nad nowym ekranowym partnerem. "Nadajemy na tych samych falach". Przystojniak
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.03.2024 14:55

Agnieszka Woźniak-Starak rozpływa się nad nowym ekranowym partnerem. "Nadajemy na tych samych falach". Przystojniak

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF

Przed kilkoma laty Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła wielką tragedię. Po stracie męża na długi czas zniknęła z mediów, jednak po dłuższej przerwie postanowiła wrócić do pracy. Teraz rozpływa się nad zaletami sławnego przystojniaka. 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak bardzo kochali Mazury i spędzali tam wiele czasu razem. To właśnie podczas jednego z ich wyjazdów na Mazury doszło do strasznej tragedii. Posiadali tam uroczy dom nad jeziorem, który był dla nich ulubionym miejscem wypoczynku. W sierpniu 2019 roku udali się tam ponownie. Po kilku dniach Agnieszka powróciła do Warszawy, ale Piotr pozostał na miejscu. 

Razem z przyjacielem i kelnerką Ewą zdecydowali się na nocny rejs po jeziorze Kisajno. Niestety, podczas manewru Piotr wpadł do wody i utonął. Poszukiwania trwały kilka dni, ale niestety potwierdziły najgorsze. Po tej ogromnej tragedii Agnieszka przez kilka miesięcy wycofała się z życia publicznego i unikała mediów. Dopiero jesienią 2020 roku powróciła do udziału w programach telewizyjnych.

To był związek, w którym nikt nie dominował, bo i tak zawsze wszystko kręciło się wokół Piotrka. A tak poważnie, oboje mieliśmy silne charaktery, byliśmy dla siebie partnerami. Chociaż rzeczywiście można powiedzieć, że Piotrek dla wszystkich bliskich osób był takim epicentrum wszechświata, jakąś siłą napędową. To wokół niego kręciło się życie, czy to było nasze życie, czy życie firmy - mówiła Agnieszka w wywiadzie dla magazynu “Pani”. 

Agnieszka Woźniak-Starak w zeszłym roku została zwolniona z “Dzień Dobry TVN”. Jak to wtedy przyjęła?

Pogrążona w żałobie Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak spędza święta. "Moje najlepsze pocieszenie" "Serce mi pękło. Odszedł dzisiaj". Śmierć odebrała Woźniak-Starak członka rodziny. Tragiczne wieści przed świętami

Agnieszka Woźniak Starak pożegnała się z "DDTVN"

Agnieszka Woźniak-Starak jest znaczącą postacią na antenie stacji TVN. Prowadziła koncerty emitowane przez stację, a do niedawna była także współprowadzącą programu "Dzień Dobry TVN", gdzie jej partnerką była Ewa Drzyzga. Chociaż widzowie cenili sobie ten kobiecy duet, teraz należy on już do przeszłości. Produkcja zdecydowała, że Woźniak-Starak zniknie z programu. Agnieszka przyjęła tę decyzję z dużym spokojem.

Prawda jest taka, że każdy szef ma prawo decydować o tym, z kim chce pracować, a mnie nie pozostaje nic innego, jak tę decyzję uszanować. Ja akurat lubię wychodzić ze strefy komfortu, bo to działa bardzo motywująco - komentowała na Instagramie.

Teraz Agnieszka podzieliła się tym, że partneruje jej przystojny mężczyzna!

Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak

Woźniak-Starak nie zniknęła na dobre z telewizji na okres kilku miesięcy. Teraz prowadzi program "Mam Talent!". Premiera pierwszego odcinka, w którym występuje, miała miejsce 2 marca o godzinie 20:00. W jednym z wywiadów opowiedziała o nowym programie i przyznała, że praca na planie bywa bardzo wyczerpująca.  

W tej samej rozmowie gwiazda wyraziła swoje uznanie dla swojego telewizyjnego partnera, Jana Pirowskiego, mówiąc, że świetnie się czuje w jego towarzystwie.

Myślę, że mam w końcu jakąś mocno trafioną parę, że rzeczywiście jakoś chyba mocno nadajemy na tych samych falach i to chyba czuć i to widać i dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i to jakoś działa. W skali różnych moich połączeń telewizyjnych to Janek jest w czołówce moich ulubionych partnerów, niewątpliwie - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Co za tydzień.

Prawda, że stanowią świetny duet?

Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF