Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niepokojące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak i siostrze jej zmarłego męża. To nie brzmi dobrze
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.01.2024 08:46

Niepokojące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak i siostrze jej zmarłego męża. To nie brzmi dobrze

Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Starak, Piotr Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Starak, Piotr Starak, fot. KAPiF

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak wydawali się być parą idealną. Gwiazda miała również świetne kontakty z jego rodziną. Niestety, ale do fanów gwiazdy dotarły przykre wieści. Jak po tragedii wygląda relacja Agnieszki ze szwagierką?

Kariera Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak (wtedy Szulim) pracę w mediach zaczynała już w 2003 roku w Radiowej Jedynce. Kilka lat później dołączyła do TVP i tam zagościła na dłużej. Była prowadzącą m.in. “Kawa czy herbata”, “Pytanie na śniadanie”, a także festiwalu w Opolu. Razem z Kubą Wojewódzkim prowadziła “Zwolnienie z WF-u” w Esce Rock.

W 2014 roku pierwszy raz pojawiła się na antenie TVN-u. Chęć zmiany tłumaczyła w ten sposób

Mam już dość bycia nadętą pindą, siedzącą na stołku przy kwiatku i zapowiadającą film – mówiła Agnieszka.

Prowadziła własny program “Na językach”. Otrzymała również stanowisko prowadzącej w największych formatach stacji "Dzień Dobry TVN", “Azja Express”, “Ameryka Express”. Już niedługo zobaczymy ją także jako prowadzącą “Mam Talent”. Chociaż jej kariera ciągle się rozwija, to niestety życie prywatne nie oszczędzało gwiazdy. 

W Agnieszce Woźniak-Starak coś pękło. Zaczęła wspominać zmarłego męża przy okazji świąt. "Przez lata bardzo się pozmieniało" Agnieszka Woźniak-Starak o Piotrze Staraku. Tak wyglądało jej życie u boku męża

Śmierć Piotra Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak pobrali się w 2016 roku w Wenecji. Byli bardzo medialną parą, często pojawiali się razem na ściankach.

Oboje kochali Mazury i właśnie tam jeździli najczęściej. Niestety wyjazd w to miejsce w sierpniu 2019 roku skończył się tragicznie. Agnieszka zdecydowała się na powrót do Warszawy, a Piotr miał zostać w ich posiadłości jeszcze kilka dni. Wybrał się na rejs po jeziorze Kisajno. W pewnej chwili Starak wypadł do jeziora i utonął. Na początku nie wiedziano, co się z nim stało, ale po kilku dniach poszukiwań potwierdzono najgorsze. 

Dla Agnieszki był to cios prosto w serce. Długo nie mogła się pozbierać po tej tragedii. Odsunęła się z mediów na kilka miesięcy. Potem tak wypowiadała się o związku z Piotrem:

To był związek, w którym nikt nie dominował, bo i tak zawsze wszystko kręciło się wokół Piotrka. A tak poważnie, oboje mieliśmy silne charaktery, byliśmy dla siebie partnerami. Chociaż rzeczywiście można powiedzieć, że Piotrek dla wszystkich bliskich osób był takim epicentrum wszechświata, jakąś siłą napędową. To wokół niego kręciło się życie, czy to było nasze życie, czy życie firmy – mówiła “Pani”.

Relacja Agnieszki Woźniak-Starak z rodziną zmarłego męża

Rodzina zmarłego Piotra Staraka jest jedną z najbogatszych w Polsce. Po tragedii jedyną osobą, która ma prawo do spadku majątku rodziców, jest jego siostra – Julia Starak. Od śmierci brata Julia praktycznie wcale nie pokazuje się publicznie. Agnieszka Woźniak- Starak za życia męża miała świetne relacje z jego rodzicami i siostrą. Pokazywały się razem na ściankach, wielu mówiło, że zostały przyjaciółkami. 

Dociekliwi zwrócili uwagę, że po tragedii, obie panie nie tylko nie pokazują się wspólnie. Nie śledzą się nawet w mediach społecznościowych. W świecie, gdzie znaczna część życia toczy się w sieci, jest to pewien wymowny sygnał. To właśnie z social mediów dowiadujemy się, co słychać u ulubionych gwiazd. Dziennikarka jest jedną z tych osób, które chętnie dzielą się prywatnością w sieci.

Julia Starak prowadzi natomiast prywatne konto i patrząc na niewielką liczbę osób, które ją obserwują, można stwierdzić, że są to jedynie jej najbliżsi. Być może kontakt w social mediach nie ma znaczenia i spotykają się ze sobą pozą siecią? Jak na razie żadna z nich nie mówiła o pogorszeniu relacji. 

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak i Julia Starak fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak i Julia Starak fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak i Julia Starak fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Starak i Julia Starak fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Starak, fot. KAPiF