Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aktor "Barw szczęścia" zaczepia Antka Królikowskiego. Rozmowa przekroczyła granice dobrego smaku
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 30.08.2022 11:56

Aktor "Barw szczęścia" zaczepia Antka Królikowskiego. Rozmowa przekroczyła granice dobrego smaku

Antek Królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza kolejne zdjęcia i nowe wpisy. Spotykają się one z masą komentarzy, a internauci ochoczo prowadzą dyskusje związane z życiem aktorka. Tym razem głos zabrał aktor znany z "Barw szczęścia". Antek w ekspresowym tempie mu odpowiedział.

Życie prywatne Antka Królikowskie wzbudza skrajne emocje. Część osób decyduje się wyrazić swoją opinię na ten temat, pozostawiając swój komentarz pod zdjęciem aktora. Na taki krok zdecydował się również Marek Molak, serialowy Hubert Pyrka.

Antek Królikowski odpowiedział na zaczepkę Marka Molaka

Antek Królikowski jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Popularność zyskał nie tylko dzięki angażom w licznych produkcjach, ale również burzliwemu życiu prywatnemu, które w rzeczywistości nie jest takie prywatne.

Aktor ma za sobą kilka wizerunkowych wpadek i kryzysów. Po rozstaniu z Joanną Opozdą i odejściu do innej kobiety tuż przed porodem żony posypała się masa słów krytyki skierowana w jego stronę. Dodatkowym niepowodzeniem okazała się współpraca z jedną z federacji freak fightowych, na której Królikowski zapowiedział starcie sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy.

Całość sprawiła, że Antek po dziś dzień boryka się z masą nieprzychylnych komentarzy. Pod jednym z ostatnio dodanych na Instagramie zdjęć nie było inaczej. Pojawiło się mnóstwo słów dotyczących życia aktora. Głos w sprawie zabrał również Marek Molak, serialowy Hubert Pyrka z "Barw szczęścia". Królikowski zdecydował się na ripostę.

Mocna wymiana zdań Królikowskiego i Molaka

Antek Królikowski w ostatnim czasie opublikował swoje zdjęcie. Dumnie zapozował w bluzie od Karla Lagerfelda, oznajmiając, że doczekał się własnego paparazzi. Zdjęcie wykonane między warszawskimi wieżowcami wywołało niemałe poruszenie. Zdjęcie Antka skomentował również Marek Molak, który odniósł się do stroju aktora. Napisał pod zdjęciem:

Łeeeeeeeeeee lagerfeldowy banan.

Antek nie pozostał obojętny na wpis kolegi z branży. Odpowiedział w mocnych słowach, zarzucając, że przez takie osoby jak Marek świat staje się jeszcze gorszym miejscem.

Dzięki takim jak Ty świat jest jeszcze gorszym miejscem — odpowiedział Markowi Antek.

ZOBACZ: Zdjęcie Antka Królikowskiego wywołało poruszenie. Posypały się komentarze ws. jego podpisu

Molak poszedł w zaparte i ironicznie podziękował Królikowskiemu, informując, że przez całe życie pracuje na swoją, delikatnie rzecz ujmując, niepochlebną opinię. W rozmowę zaangażowali się również inni internauci.

Zobacz zdjęcia:

Komentarze pod zdjęciem Antka Królikowskiego
Komentarze pod zdjęciem Antka Królikowskiego, fot. instagram.com/antek.krolikowski
Komentarz Antka Królikowskiego
Komentarz Antka Królikowskiego, fot. instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski
Antek Królikowski, fot. instagram.com/antek.krolikowski
Marek Molak
Marek Molak, fot. instagram.com/marek_molak
Marek Molak
Marek Molak, fot. instagram.com/marek_molak

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Majdan nagle wparował do studia DDTVN, Rozenek nie mogła pohamować łez. "Tego nie było w planie"

  2. "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę, jedna zmiana wywołała burzę. Znamy szczegóły

  3. Hakiel pokazał, jak spędza czas z dziećmi po rozwodzie. Zabrał ukochaną? To zdjęcie może zdradzić wszystko

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].