Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "TzG". Wiadomo do kogo trafią
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.04.2024 14:55

Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "TzG". Wiadomo do kogo trafią

Aleks Mackiewicz, Taniec z Gwiazdami
Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Aleks Mackiewicz pożegnał się z programem "Taniec z Gwiazdami" w 6. odcinku. Mimo wysokich not od jurorów nie pokonał drugiej zagrożonej gwiazdy, Dagmary Kaźmierskiej. Po udziale w show opowiedział, na co przeznaczy środki zarobione w programie. Jego gest ściska za serce.

"Taniec z Gwiazdami". Na zwycięzców czeka Kryształowa Kula i nagroda pieniężna

Wiosną w ofercie programowej Polsatu pojawiła się 27. edycja "Tańca z Gwiazdami". Popularny hit bije rekordy oglądalności, a to wszystko za sprawą gwiazdorskich uczestników. Swoimi umiejętnościami na parkiecie dzielą się m.in.: Roksana Węgiel, Maciej Musiał i Krzysztof Szczepaniak.

Jest o co walczyć, ponieważ zwycięzcy otrzymają nie tylko ikoniczną statuetkę Kryształowej Kuli, ale także nagrodę pieniężną. Gwiazda zyska 100 tysięcy złotych, a jej taneczny partner, 50 tysięcy złotych. Zasady eliminacji są jednak bezwzględne.

Co tydzień żegnamy kolejny duet, który zyskał najmniejszą sumę głosów widzów i punktów od jurorów. Werdykt często potrafi zszokować widzów. W minioną niedzielę z parkietem "Tańca z Gwiazdami" pożegnał się Aleks Mackiewicz.

Edzia miażdży występ Dagmary w "TzG". Były przyjaciółkami, a tak ją poniżyła. Cios prosto w serce Conan Kaźmierski tłumaczy się z pyskowania Pavlovic. Iwona nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy

Aleks Mackiewicz odpadł z "Tańca z Gwiazdami". W internecie burza

Od samego początku aktor serialu "Gliniarze" wykazywał ogromne zaangażowanie i umiejętności. Gwiazdorowi szło na tyle dobrze, że część internautów podejrzewała go o profesjonalne doświadczenia z konkursami tańca. Afera okazała się zwykłą pomyłką ze względu na zbieżność nazwisk, ale Aleks Mackiewicz udowodnił, że na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie.

Podczas sześciu odcinków był hojnie doceniany przez jurorów (zawsze punktacja duetu przekraczała 30 punktów). Niedzielną sambą zyskali 38 punktów na 40 możliwych. Mogłoby się wydawać, że ich pozycja w programie jest stabilna. Werdykt zaskoczył jednak wszystkich.

Wśród publiczności zapanowała grobowa cisza, kiedy okazało się, że to Aleks Mackiewicz odpada z programu, a nie Dagmara Kaźmierska, która po raz kolejny wylądowała w kręgu zagrożonych uczestników. Internauci nie kryją złości.

Aktorem nadal targają emocje związane z telewizyjną przygodą. Zdradził, co czuje się podczas tego kulminacyjnego momentu.

To jest totalny rollercoster, jeżeli chodzi o emocje, które mną teraz targają. Oczywiście smutek, dużo szczęścia, trochę ulgi. Wszystko to jest wymieszane i przede wszystkim wdzięczność Izabeli. A szósty odcinek na dziesięć to już jest naprawdę spoko wynik - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Aleks Mackiewicz powiedział, na co przeznaczy zysk z "Tańca z Gwiazdami". Szlachetny gest

Po opuszczeniu tanecznego parkietu Aleks Mackiewicz wraz z programową partnerką pojawił się w studiu Radia Zet. To tam porozmawiał m.in.: o tym, na co przeznaczy zarobione pieniądze z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami". 

Choć aktor nie sięgnął po nagrodę główną, nadal otrzymywał wynagrodzenie za udział w hicie Polsatu. Okazuje się, że nie zamierza zachować kwoty dla siebie. Na antenie zdradził, kogo chce wspomóc.

Nie mówiłem tego przed programem, bo nie chciałem w jakikolwiek sposób wpływać na nasze losy i głosowanie, ale wynagrodzenie z ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" chcę przeznaczyć na utalentowane dzieci, które potrzebują pomocy i są po prostu biedne - wyznał Aleks Mackiewicz.

Gwiazdor sam w programie Polsatu pokazał swoje różnorodne talenty, od tańca po rapowanie. Teraz chce cieszyć się z przeżytej przygody i umożliwić innym zdolnym dzieciakom spróbowania swoich sił. Gest na miarę prawdziwego zwycięzcy.

Aleks Mackiewicz
Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz
Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz
Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz
Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Aleks Mackiewicz z i Izbaela Skierska,
Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF

Źródło: Pomponik, Radio Zet