Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę. Pokazała rozczulające zdjęcie Żródło: TRICOLORS/East News

Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę. Pokazała rozczulające zdjęcie

27 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

1 kwietnia Aleksandra Szwed opublikowała na Instagramie zdjęcie, w którym przekazała informację o swojej ciąży. Początkowo fani odebrali to jako primaaprilisowy żart, jednak wczoraj gwiazda potwierdziła swój stan błogosławiony, publikując poruszające zdjęcie. Fani gratulują.

  • Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę
  • Po raz pierwszy zrobiła to 1 kwietnia
  • Fani odebrali wówczas tę informację, jako primaaprilisowy żart

Aleksandra Szwed przez wiele lat skupiała się na tworzeniu swojej pozycji w świecie polskiego show-biznesu. Jakiś czas temu gwiazda zakomunikowała, że jest w ciąży, jednak zważywszy na datę, podczas której to zrobiła wiele osób nie wzięło tej informacji na poważnie. Tym razem rozwiała wszelkie wątpliwości, ukazując ciążowy brzuszek.

Aleksandra Szwed potwierdziła swoją ciążę

Aleksandra Szwed po raz pierwszy dała się poznać szerokiej publiczności w wieku 9 lat, kiedy dołączyła do obsady kultowego serialu „Rodzina zastępcza”. W produkcji Polsatu przez 10 lat wcielała się w postać Elizy. Od tamtej pory jej kariera aktorska ograniczała się do ról epizodycznych, nie wliczając serialu „Barwy szczęścia”, gdzie w latach 2013-2017 występowała, jako Liliana.

W roku 2019 dostała angaż w trzech produkcjach, co pozwoliło jej na rozwinięcie skrzydeł zawodowych. W międzyczasie skupiała się na rozwoju swojej osoby w świecie polskiego show-biznesu, tworząc single muzyczne, a także występując w licznych programach telewizyjnych.

W swojej karierze miała przyjemność zaprezentować swoje umiejętności taneczne, czy łyżwiarskie. Co więcej, wzięła również udział w jednej z sesji zdjęciowych dla popularnego czasopisma „Playboy”, oraz podkładać głos w produkcjach animowanych.

Edyta Górniak opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Pandemia pozwoliła jej zwolnićEdyta Górniak opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Pandemia pozwoliła jej zwolnićCzytaj dalej

W ostatnim czasie o Oli Szwed zrobiło się nieco ciszej, jednak temat jej osoby powrócił na portale internetowe oraz strony tabloidów po pierwszym kwietnia. Gwiazda opublikowała wówczas zdjęcie, na którym mogliśmy podziwiać jej brzuszek ciążowy, jednak wiele osób odebrało to, jako primaaprilisowy żart.

Nic z tych rzeczy. Wczoraj, tj. 24 kwietnia aktorka rozwiała wątpliwości, publikując kolejne, rozczulające zdjęcie, na którym zaprezentowała jeszcze większy brzuszek, do którego wtulony był jej ukochany bullterrier. Czarno-biała fotografia wywołała wielkie poruszenie w sercach fanów, co można dostrzec w komentarzach.

Fani gratulują Oli Szwed ciąży

Aleksandra Szwed dodała do wyżej wspomnianego zdjęcia jedno słowo - „Miłość”, jednak możemy dostrzec także hasztag ciąża, co można uznać za oficjalne potwierdzenie stanu błogosławionego gwiazdy.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani gratulują przyszłej mamie i życzą dużo zdrowia, a także okazują skruchę po tym, jak nie okazali wiary pierwszego kwietnia.

- Jednak nie prima aprilis, jak sądzili niektórzy, Szczerze mówiąc, w prima aprilis myślałam, że to żart, więc oficjalnie przepraszam i gratuluję - napisała jedna z internautek.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego najlepszego!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł