Swiatgwiazd.pl
Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę. Pokazała rozczulające zdjęcie

TRICOLORS/East News

Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę. Pokazała rozczulające zdjęcie

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

1 kwietnia Aleksandra Szwed opublikowała na Instagramie zdjęcie, w którym przekazała informację o swojej ciąży. Początkowo fani odebrali to jako primaaprilisowy żart, jednak wczoraj gwiazda potwierdziła swój stan błogosławiony, publikując po

  • Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę

  • Po raz pierwszy zrobiła to 1 kwietnia

  • Fani odebrali wówczas tę informację, jako primaaprilisowy żart

Aleksandra Szwed przez wiele lat skupiała się na tworzeniu swojej pozycji w świecie polskiego show-biznesu. Jakiś czas temu gwiazda zakomunikowała, że jest w ciąży, jednak zważywszy na datę, podczas której to zrobiła wiele osób nie wzięło tej informacji na poważnie. Tym razem rozwiała wszelkie wątpliwości, ukazując ciążowy brzuszek.

Aleksandra Szwed potwierdziła swoją ciążę

Aleksandra Szwed po raz pierwszy dała się poznać szerokiej publiczności w wieku 9 lat, kiedy dołączyła do obsady kultowego serialu „Rodzina zastępcza”. W produkcji Polsatu przez 10 lat wcielała się w postać Elizy. Od tamtej pory jej kariera aktorska ograniczała się do ról epizodycznych, nie wliczając serialu „Barwy szczęścia”, gdzie w latach 2013-2017 występowała, jako Liliana.

W roku 2019 dostała angaż w trzech produkcjach, co pozwoliło jej na rozwinięcie skrzydeł zawodowych. W międzyczasie skupiała się na rozwoju swojej osoby w świecie polskiego show-biznesu, tworząc single muzyczne, a także występując w licznych programach telewizyjnych.

W swojej karierze miała przyjemność zaprezentować swoje umiejętności taneczne, czy łyżwiarskie. Co więcej, wzięła również udział w jednej z sesji zdjęciowych dla popularnego czasopisma „Playboy”, oraz podkładać głos w produkcjach animowanych.

W ostatnim czasie o Oli Szwed zrobiło się nieco ciszej, jednak temat jej osoby powrócił na portale internetowe oraz strony tabloidów po pierwszym kwietnia. Gwiazda opublikowała wówczas zdjęcie, na którym mogliśmy podziwiać jej brzuszek ciążowy, jednak wiele osób odebrało to, jako primaaprilisowy żart.

Nic z tych rzeczy. Wczoraj, tj. 24 kwietnia aktorka rozwiała wątpliwości, publikując kolejne, rozczulające zdjęcie, na którym zaprezentowała jeszcze większy brzuszek, do którego wtulony był jej ukochany bullterrier. Czarno-biała fotografia wywołała wielkie poruszenie w sercach fanów, co można dostrzec w komentarzach.

Fani gratulują Oli Szwed ciąży

Aleksandra Szwed dodała do wyżej wspomnianego zdjęcia jedno słowo - „Miłość”, jednak możemy dostrzec także hasztag ciąża, co można uznać za oficjalne potwierdzenie stanu błogosławionego gwiazdy.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani gratulują przyszłej mamie i życzą dużo zdrowia, a także okazują skruchę po tym, jak nie okazali wiary pierwszego kwietnia.

- Jednak nie prima aprilis, jak sądzili niektórzy, Szczerze mówiąc, w prima aprilis myślałam, że to żart, więc oficjalnie przepraszam i gratuluję - napisała jedna z internautek.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego najlepszego!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Matthew Strachan

Życie gwiazd

Matthew Strachan nie żyje

Czytaj więcej >
Figura

Życie gwiazd

Katarzyna Figura dostała rozwód. Ma za sobą 9 lat sądowej batalii

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje Roger Michell. Był reżyserem filmu "Notting Hill"

Czytaj więcej >
Gessler

Życie gwiazd

Nieoczekiwany finał "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler musiała zakończyć współpracę z restauracją

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Ela Romanowska o hejcie. Wielokrotnie była obrażana w sieci

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Artur Barciś przeprosił Iwonę Pavlović. Napisał oświadczenie na Facebooku

Czytaj więcej >