Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ależ im się powodzi! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali na... kolejne wakacje. Miejsce nie jest przypadkowe
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 09.08.2023 09:00

Ależ im się powodzi! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali na... kolejne wakacje. Miejsce nie jest przypadkowe

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wakacje, fot. KAPiF; instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wakacje, fot. KAPiF; instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili odpocząć od codziennych obowiązków i wybrali się na zasłużone wakacje. Miejsce, które wybrali na odpoczynek nie wydaje się być przypadkowe. Czyżby para planowała coś, co może wstrząsnąć mediami w Polsce?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wakacjach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najbardziej cenionych przez widzów “Pytania na śniadanie” par gospodarzy programu. Bijąca od prezenterów chemia nie jest przypadkowa, w prywatnym życiu są przecież narzeczeństwem!

Zakochani starają się spędzać wspólnie niemal każdą chwilę, a teraz nadeszła ku temu idealna okazja. Postanowili bowiem wybrać się na wakacje i to w bynajmniej nie przypadkowe miejsce.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (1).png
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wakacje, fot. KAPiF
Izabela Janachowska w szpitalu! "Stan zagrażający życiu". Trafiła na oddział neurologii

Wypoczynek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Kochamy podróżować na własną rękę! Bycie niezależnym i wolnym w podróżach daje ogromną satysfakcję i radość – napisała na swoim Instagramie Katarzyna Cichopek.

Na dołączonych do wpisu fotografiach możemy zobaczyć gwiazdę popijającą smakowicie wyglądające koktajle i wypoczywającą nad błyszczącym morzem w Grecji. Zaskoczeni? Przecież to tam według plotek zakochani mieli wziąć w te wakacje ślub!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w malowniczej Grecji

Tuż po zaręczynach Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek w sieci pojawiły się plotki, że para planuje ślub na jednej z greckich wysp i to już podczas zbliżających się wakacji

Te już nadeszły, a na dodatek para postanowiła spędzić je w kraju pierwszych filozofów. Czy oznacza to zatem, że do Polski powróci z obrączkami na palcach? Jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post gospodyni “Pytania na śniadanie” zdawała się rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Niewykluczone, że odwiedzimy Grecję wakacyjnie razem z dzieciakami, natomiast to chyba nie o moim ślubie jest mowa – ucięła wszelkie domysły gwiazda.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (2).png
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (3).png
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (4).png
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF