Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejny poród w show-biznesie. Znana para nazwała córkę imieniem bogini
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 19.06.2024 12:00

Kolejny poród w show-biznesie. Znana para nazwała córkę imieniem bogini

Amelia Wnęk urodziła
fot. Instagram

Ostatni czas to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Na świat niedawno przyszła córeczka Zosi Zborowskiej i synek Sandry Kubickiej. Teraz dobre wieści ogłosiła kolejna para.

Które gwiazdy urodziły w 2024 roku?

W 2024 roku show-biznes przeżywa prawdziwy baby boom. Najbardziej wyczekiwane wśród fanów były szczególnie dwa porody. Najpierw dobrą nowiną pochwaliła się Zofia Zborowska, która wspólnie z mężem Andrzejem Wroną powitała na świecie drugą córeczkę – Jaśminkę.

Na początku maja rodzicami zostali również Sandra Kubicka i Baron. Ciąża, ani pierwsze chwile po narodzinach synka nie były dla nich łatwe. Chłopiec jest wcześniakiem i po porodzie musiał zostać dłużej w szpitalu. Od kilku dnie jest jednak z rodzicami w domu, a jego mama chętnie mówi, jak zmieniło się jej życie od momentu narodzin Leonarda. 

Trojaczki w polskim show-biznesie! Znana para gejów ogłosiła narodziny dzieci Kubicka urodziła przed czasem. Opowiedziała o dramacie

Kto urodzi w 2024?

Show-biznes czeka jeszcze na kolejne narodziny. Jakiś czas temu powiększenie rodziny ogłosili Marina i Wojtek Szczęśni. Wiadomo, że para już od jakiegoś czasu starała się o drugie dziecko. Wszystko jednak przerwały problemy ze zdrowiem piosenkarki. Ich marzenie po latach walki spełniło się, a małżonkowie już niebawem powitają na świecie córeczkę. 

Na drugie dziecko oczekują również Andrzej Sołtysik i jego żona Patrycja. Kolejna pociecha jest ich spełnieniem marzeń. Żona dziennikarza długo bowiem walczyła o to, by po raz kolejny zostać mamą. 

Amelia i Dominik z "Top Model" zostali rodzicami

Szczęśliwe wieści ogłosiła także para dobrze znana fanom z programu “Top Model”. Amelia i Dominik poznali się na planie programu, ale ich uczucie narodziło się dopiero po tym, jak zgasły kamery. Razem wystąpili w 12. edycji show, a Amelia była wówczas zaręczona z innym mężczyzną. Dominik natomiast zauroczył się inną modelką z show. 

Po tym, jak zakończył się program, ich uczucie wybuchło z dnia na dzień. Niedawno podczas wizyty w “DDTVN” przekazali, że spodziewają się córki. Zdradzili też jej imię.

Od początku było to imię bezdyskusyjne, a dla nas piękne. Naszym marzeniem jest zobaczenie zorzy polarnej, a AURORA to właśnie zorza polarna, więc fajnie się złożyło - mówili w śniadaniówce. 

Aurora, to imię żeńskie pochodzenia łacińskiego oznaczające „jutrzenkę”. Imię pochodzi od bogini Aurory, identyfikowanej później z grecką Eos. Aurora imieniny obchodzi 20 października, na pamiątkę św. Aurory.

Ich pociecha jest już na świecie, co przekazali za pomocą social mediów. Opublikowali też pierwsze zdjęcie dziewczynki.

Aurora urodziła się 16 czerwca. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy.

Amelia Wnęk i Domik Szymański z
Amelia Wnęk, fot. KAPIF
Amelia Wnęk i Domik Szymański z
Dominik Szymański, fot. KAPIF