Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Trojaczki w polskim show-biznesie! Znana para gejów ogłosiła narodziny dzieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.06.2024 21:52

Trojaczki w polskim show-biznesie! Znana para gejów ogłosiła narodziny dzieci

Michał Gilbert Lach
Fot. Instagram

Para gejów, która już lata temu podbiła polski show-biznes, doczekała się trojaczków. Od 8 lutego ukrywali ten fakt przed światem, ale dzisiaj już nie muszą. Wszystko wyjaśnili we wpisie, do którego dodali rozkoszne zdjęcia dzieci.

Polski projektant i jego partner zostali ojcami trojaczków

Michał Gilbert Lach wiele lat temu założył markę Bohoboco, która szybko zdobyła polskie i zagraniczne rynki. Ich sklep miał w ofercie nowoczesne ubrania oraz perfumy. W 2023 roku jego zapachy został nominowane do nagrody The Fragrance Foundation Awards, zwanej “perfumiarskimi Oscarami”.

W międzyczasie projektant przeżywał dramat. Musiał ogłosić upadłość swojego domu modowego. Nominacja do tak prestiżowej nagrody skłoniła go do przeprowadzki do Stanów, gdzie do dziś mieszka z ukochanym. Jego perfumy szybko stały się hitem. Dziś można je dostać w najbardziej prestiżowych miejscach, jak Jovoy w Paryżu, NOSE, Bloomingdays czy Galeries Lafayette. Popyt na nie jest nawet w tak zakątkach świata jak Madagaskar czy Dubaj. A teraz na dodatek Michał Gilbert Lach został ojcem trojaczków. Jak do tego doszło?

Ibisz z ciężarną żoną na imprezie. Joanna pięknie wyeksponowała brzuszek Małgorzata Tomaszewska pokazała córeczkę. Lawina komentarzy

Projektant i jego ukochany zostali ojcami trójki dzieci

Michał Gilbert Lach i Marcin Łaski od pewnego czasu mieszkają na Florydzie w USA. Cieszą się, że wreszcie znaleźli miejsce, gdzie mogą być sobą. Teraz udało im się stworzyć prawdziwą rodzinę. Zostali ojcami trojaczków: dwóch synków i córeczki.

Najważniejsza historia naszego życia. Dziś chcielibyśmy podzielić się z wami największą radością, jakiej kiedykolwiek doświadczyliśmy – narodzinami naszych wspaniałych dzieci. Ponad 2,5 roku temu wyruszyliśmy w tę niezwykłą podróż, spełniając nasze najgłębsze marzenie i wewnętrzną potrzebę. Nigdy nie moglibyśmy sobie wyobrazić, że nasze serca zostaną pobłogosławione takim cudem jak trojaczki. To naprawdę magiczny dar od wszechświata – napisali na Instagramie.

Przy okazji zdradzili imiona pociech: Charlotte Sophie, Julian Fryderyk i Fryderyk Julian Lach. Dumni tatusiowie nie kryją, że zanim pozwolili sobie na radość, przeżyli wiele stresu.

Chociaż dzieci urodziły się 8 lutego, dopiero teraz czujemy się pewni, że możemy podzielić się z wami tą niesamowitą wiadomością. Nasza podróż była pełna wyzwań, obaw o zdrowie i życie naszych dzieci, ale także pełna nadziei i determinacji. Spędziliśmy 81 dni na oddziale intensywnej terapii. Teraz gdy w końcu jesteśmy w domu, czujemy się spokojniejsi o przyszłość i zdrowie naszych dzieci. Pomimo tych wyzwań, każdy krok w tej podróży był absolutnie tego wart. Każda próba, każdy okres oczekiwania, każda chwila niepewności – wszystko to przybliżyło nas do spełnienia naszych marzeń – pisze Lach w sieci.

Mężczyzna wyjaśnił, że ich historia ma nie tylko wymiar osobisty.

Nasza historia to nie tylko nasza osobista podróż; to także symbol walki o prawa i godność każdej pary marzącej o rodzicielstwie. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie zainspiruje inne pary, by nie poddawały się i nie traciły nadziei w obliczu przeciwności losu. Dzięki Wam, a przede wszystkim naszym Trzem Cudom, nasze serca są pełne radości, nadziei i miłości. A teraz przed nami najważniejszy egzamin życia i największe wyzwanie, jakie moglibyśmy sobie wymarzyć! – czytamy w poście.

Projektant podziękował kobiecie, która zgodziła się być ich surogatką. A jak ona sama komentuje narodziny trójki dzieci? Szczegóły i zdjęcia poniżej.

Michał Gilbert Lach został ojcem, co mówi o surogatce?

Michał i Marcin podziękowali kobiecie, która zgodziła się zostać ich surogatką.

Jesteś dla nas prawdziwą bohaterką, naszą wspaniałą surogatką, która spełniła nasze marzenie o rodzicielstwie. Twoja odwaga i to, co dla nas zrobiłaś, są nieocenione – czytamy w poście.

Wcześniej w sieci kobieta, ujawniła, że zostanie surogatką było czymś, o czym myślała od dawna. Dziś złożyła szczęśliwym ojcom życzenia z okazji Dnia Ojca, który w USA obchodzony jest właśnie 16 czerwca.

Przechodziłam przez proces bycia surogatką dla rodziny, która nie jest w stanie sama mieć dziecka. To było coś, co chciałam zrobić od kilku lat i cieszę się, że mogę być błogosławieństwem dla tej rodziny – mówiła.

Lach zamieścił zresztą oddzielny wpis, poświęcony emocjom, jakie towarzyszą mu w Dniu Ojca.

Nie tylko jestem teraz w roli ojca, ale też świętuję razy trzy!
Świętowanie mojego pierwszego Dnia Ojca napełnia mnie szczęściem i spełnieniem, ponieważ w moim życiu brakowało radości rodzicielstwa. Dziękuję moim trojaczkom za wybranie mnie na swojego przewodnika i obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby stać wysoko i dać im całego siebie. Moim jedynym życzeniem w tym dniu jest być zawsze przy moich dzieciach, gdy potrzebują mnie i mojego wsparcia. Stać u ich boku, niezachwianie, bez względu na to, jakie wyzwania mogą pojawić się na naszej drodze – ogłosił.

Z kolei Marcin Łaski napisał:

Słowo ojciec nie istniało w moim słowniku przez 33 lata. W dzieciństwie zastąpiłem je dziadkiem, a w dorosłym życiu zapomniałem o jego istnieniu. Dziś z dumą obchodzę mój pierwszy w życiu Dzień Ojca – ogłosił dumny tata.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia całej uroczej rodziny.

Michał Gilbert Lach, trojaczki, zdjęcia dzieci, jak został ojcem
Trojaczki Michała Gilberta Lacha, fot. instagram.com/michalgilbertlach
Michał Gilbert Lach, trojaczki, zdjęcia dzieci, jak został ojcem
Michał Gilbert Lach z trojaczkami, fot. instagram.com/michalgilbertlach
Michał Gilbert Lach, trojaczki, zdjęcia dzieci, jak został ojcem
Michał Gilbert Lach z trojaczkami i ukochanym Marcinem, fot. instagram.com/michalgilbertlach
Michał Gilbert Lach, trojaczki, zdjęcia dzieci, jak został ojcem
Michał Gilbert Lach z trojaczkami, fot. instagram.com/michalgilbertlach
Michał Gilbert Lach, trojaczki, zdjęcia dzieci, jak został ojcem
Michał Gilbert Lach z trojaczkami, fot. instagram.com/michalgilbertlach