Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ujawniono, co księżna Kate mówiła do dzieci podczas parady
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.06.2024 12:42

Ujawniono, co księżna Kate mówiła do dzieci podczas parady

Księżna Kate
fot. East News/Instagram

W sobotę odbyła się parada Trooping the Colour, na której zjawiła się księżna Kate. Teraz udało się dowiedzieć, jakimi słowami żona Williama zwracała się do dzieci. 

Najnowsze oświadczenie księżnej Kate

Na Instagramie książęcej pary pojawiło się niedawno urocze nowe zdjęcie księżnej Kate, wykonane przez Matta Porteousa w Windsorze. Na fotografii żona Williama stoi pod drzewem, spoglądając w górę ku niebu. Ma na sobie marynarkę, założoną na białą koszulkę, zestawioną z dżinsami i butami sportowymi. Jej długie brązowe włosy są rozpuszczone.  

Byłam pod wrażeniem wszystkich miłych wiadomości ze wsparciem i zachętą, które otrzymywałam przez ostatnie kilka miesięcy. To naprawdę zmieniło świat Williama i mój, i pomogło nam obojgu przetrwać trudniejsze chwile. Robię duże postępy, ale każdy przechodzący chemioterapię wie, że są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz poddać się wypoczynkowi ciała. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać to dobre samopoczucie – zaczęła Kate.

Następczyni tronu jasno stwierdziła, że jej proces leczenia nie został jeszcze zakończony. Nadal trwa walka z rakiem:

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas osobisty na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu. 

Gdy tylko czuje się lepiej, nie zwalnia tempa i od razu angażuje się w działania. Wyraziła również nadzieję, że wkrótce będzie mogła uczestniczyć w publicznych wydarzeniach.

Uczę się cierpliwości, szczególnie w obliczu niepewności. Przyjmuję każdy dzień takim, jaki jest, słucham mojego ciała i pozwalam sobie na wykorzystanie tego tak potrzebnego czasu na uzdrowienie.

Kate rozwiała wątpliwości dotyczące swojego udziału w sobotnich uroczystościach Trooping The Colour, które są corocznym świętem obchodzonym z okazji urodzin brytyjskiego monarchy.

Z niecierpliwością czekam na udział w Paradzie Urodzinowej Króla w najbliższy weekend z moją rodziną i mam nadzieję, że latem dołączę do kilku publicznych wystąpień, ale jednocześnie wiem, że jeszcze nie wyszłam z lasu. Dziękuję bardzo za nieustające zrozumienie i wszystkim, którzy tak odważnie podzielili się ze mną swoimi historiami – zakończyła swój poruszający wpis.

"Biedna". Kate została zmuszona do pokazania się publicznie? Ukryty przekaz księżnej Kate na Trooping the Colour. Dostrzegli to tylko nieliczni

Księżna Kate na Trooping the Colour

Ostatnio odbyła się parada Trooping the Colour, która jest corocznym świętem obchodzonym na cześć urodzin brytyjskiego monarchy, niezależnie od faktycznej ich daty. Chociaż urodziny Karola III przypadały na 14 listopada, tłumy zgromadziły się wczoraj, aby złożyć mu życzenia.  

Księżna Kate, zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami, pojawiła się na tym wydarzeniu. Był to jej pierwszy publiczny występ od ceremonii bożonarodzeniowych w Opactwie Westminsterskim. Synowa króla przybyła w towarzystwie swoich dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte oraz księcia Louisa. Jej obecność stała się głównym punktem zainteresowania, szczególnie po długim okresie leczenia nowotworu. 

Fotografie z tego wydarzenia ukazują, jak troskliwie opiekowała się swoimi dziećmi, zwłaszcza księżniczką Charlotte.  Księżna Kate, znana z oddania swojej rodzinie, spełniła oczekiwania. Kamery uchwyciły wzruszający moment, kiedy delikatnie układała włosy swojej córki przed wejściem do karety. Podobne sceny miały miejsce na balkonie Pałacu Buckingham, gdzie księżna Kate i księżniczka Charlotte prezentowały się w pełnej okazałości.

Teraz udało się odkryć, co księżna mówiła do dzieci. 

Co księżna Kate mówiła do dzieci?

Od soboty, popularne gazety w Wielkiej Brytanii dokładnie śledzą każdy gest Kate. Nicola Hinckley, ekspertka od odczytywania mowy ciała, powiedziała Mirror, że udało jej się zrozumieć, co księżna mówiła do swoich dzieci podczas ceremonii. Jej komentarze szybko stały się głównym tematem dyskusji w brytyjskich mediach. Zdaniem Hinckley, księżna udzielała dzieciom wskazówek na temat ich zachowania podczas oglądania uroczystości z balkonu pałacu.

Zostańcie tam, ok? — to miały być jej pierwsze słowa. 

 Następnie skierowała swoje słowa bezpośrednio do 9-letniej Charlotte:

Uśmiechaj się i zostań tu przez chwilę  — podobno powiedziała księżna.

Spodziewalibyście się takich słów?

Księżna Kate z dziećmi na Trooping the Colour, fot. Instagram
Księżna Kate z dziećmi na Trooping the Colour, fot. Instagram
Księżna Kate z rodziną na Trooping the Colour, fot. Instagram
Księżna Kate z rodziną na Trooping the Colour, fot. Instagram