Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mały Louis w centrum uwagi. Znowu dał niezły popis na balkonie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.06.2024 16:08

Mały Louis w centrum uwagi. Znowu dał niezły popis na balkonie

Kate
Fot. East News

Księżna Kate pokazała się z dziećmi publicznie po raz pierwszy od miesięcy. Święto urodzin monarchy obfitowało w wiele ciekawych momentów, ale całą uwagę skupił na sobie mały książę Louis. Znowu dokazywał na balkonie, mamy nagrania.

Księżna Kate pokazała się publicznie

Księżna Kate zaledwie wczoraj ogłosiła, co zostało potem potwierdzone w oficjalnym komunikacie Pałacu Kensington, że zjawi się na wydarzeniu Trooping the Colour 2024. To tradycyjnie ustanowione święto urodzin monarchy Wielkiej Brytanii, obchodzone 15 czerwca bez względu na prawdziwą datę narodzin. .

Robię duże postępy, ale jak wie każdy, kto przechodzi chemioterapię, są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz pozwolić swojemu ciału odpocząć. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje dobre samopoczucie. Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu – pisała wczoraj księżna w poście zamieszczonym na Instagramie.

Żona Williama pojawiła się w karocy wraz z dziećmi, a później towarzyszyła całej rodzinie królewskiej na balkonie. Jak zachowywały się pociechy księcia i księżnej Walii? Jak zwykle można było liczyć na najmłodszego Louisa, poniżej wszystkie zabawne szczegóły.

Brytyjczycy wstrzymali oddech po nagłym oświadczeniu chorej Kate Pałac zabrał głos ws. Księżnej. Jest mowa o wielkiej niesprawiedliwości

Księżna Kate z dziećmi na Trooping the Colour

Na tegorocznym Trooping the Colour król Karol III oraz Camilla jechali karocą, podobnie jak Kate wraz z trójką dzieci. Książę William w tym czasie podążał konno za pojazdem, w oficjalnym stroju wojskowym. Na balkonie Buckingham Palace zjawili się wszyscy razem, wraz z rodziną księcia Edwarda i księżną Anną. Louis, który 23 kwietnia obchodził 6. urodziny, jak zwykle nie mógł usiedzieć w miejscu.

Na tym filmie możecie zobaczyć, co książę Louis potrafił robić na balkonie w minionych latach. Najmłodszy syn Kate i Williama potrafi dokazywać i zawsze widać, kiedy się nudzi: jego miny stały się już legendarne. A jak zachowywał się tym razem? O tym przeczytacie poniżej, mamy świeże nagrania. Też było na co patrzeć!

Księżna Kate i dzieci na Trooping the Colour 2024: nagrania

Kate pojawiła się na święcie urodzin króla Wielkiej Brytanii w niezwykle eleganckim stroju. Założyła białą sukienkę midi z długimi rękawami i czarnymi wykończeniami od Jenny Packham. Kreacja miała czarny pasek w talii i dużą wstążkę przy dekolcie. Stylizację uzupełniał kapelusz od Philipa Treacy'ego, białe czółenka Jimmy Choo i czarna kopertówka Mulberry

Nie można też zapomnieć o broszce pułkowej Gwardii Irlandzkiej, związanej z jej honorowym tytułem pułkownika tej formacji. Wrażenie robiły perłowe kolczyki, które ostatnio nosiła na chrzcie księcia Louisa w 2018 roku i Wimbledonie w 2023 roku. 

Sam książę Louis był we własnym świecie: na balkonie zaczął w pewnym momencie tańczyć, co bardzo nie spodobało się jego siostrze Charlotte, która zaczęła go strofować. W innym momencie postanowił bawić się sznurkiem od zasłon, a konieczność stania nieruchowo wyzwoliła w nim odruch ostentacyjnego ziewania. Ten 6-latek dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę!

Księżna Kate, Trooping the Colour, Louis, nagrania, filmy, jak się zachowywał
Księżna Kate, William i dzieci: George, Louis i Charlotte na balkonie, fot. Rex Features/East News
Księżna Kate, Trooping the Colour, Louis, nagrania, filmy, jak się zachowywał
Książę Louis na Trooping the Colour, fot. Rex Features/East News