Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Biedna". Kate została zmuszona do pokazania się publicznie?
Anna Lipska
Anna Lipska 15.06.2024 15:17

"Biedna". Kate została zmuszona do pokazania się publicznie?

Księżna Kate
fot. East News

Księżna Kate na urodzinach króla Trooping The Colour. Co piszą fani rodziny królewskiej pod zdjęciami żony Williama?

Księżna Kate choruje na raka

Księżna Kate choruje na raka. Jej oświadczenie wstrząsnęło mediami. Po miesiącach nieobecności, żona Williama potwierdziła, że zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Pod koniec marca pojawił się specjalny komunikat na antenie BBC, w którym żona księcia Williama ujawniła, że u niej zdiagnozowano nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - przekazała. 

Potem księżna na długo zniknęła. Dziś oczy zwrócone na Londyn, gdzie Kate pokazała się po raz pierwszy od pamiętnego oświadczenia. Co dostrzegli fani?

Zdjęcie Kate po chemii i oświadczenie księżnej Brytyjczycy wstrzymali oddech po nagłym oświadczeniu chorej Kate

Księżna Kate na Trooping The Colour

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, księżna Kate przybyła na Trooping the Colour 2024. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia i nagrania księżnej Walii z uroczystej ceremonii. 

Żona następcy tronu na oficjalnych urodzinach króla Karola III miała na sobie biały, elegancki komplet z czarnymi wstawkami i obowiązkowy podczas tego typu uroczystości kapelusz.
 

Po tym, jak media zaczęły publikować na swoich profilach zdjęcia księżnej, fani rodziny królewskiej zaczęli komentować. To, co piszą, niepokoi.

Co piszą fani rodziny królewskiej w komentarzach?

Kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia Kate, jak zawsze ruszyły teorie spiskowe, a fani rodziny królewskiej zaczęli wypatrywać niepokojących sygnałów. Część z nich wyraziła swoje wątpliwości, czy księżna z własnej woli pokazała się publicznie. Wskazują na znikający co chwilę uśmiech arystokratki, zmęczenie i chwilowe spadki koncentracji i energii.

  • Biedna, wygląda na bardzo zmęczoną. Mam nadzieje, że jej nie zmusili do wystąpienia.
  • Taka presja, ciekawe czy nie zmuszono jej do pojawienia się.
  • Aw, mam nadzieję, że nie została zmuszona do pokazania się, wygląda na zmęczoną.
  • Nikt nie patrzy, że zmęczona. Uśmiech przyklejony. Na pewno musiała się pojawić..

Co wy na to? Myślicie, że Kate pojawiła się pod presją?

EN_01623441_0026.jpg
Księżna Kate na Trooping the Colour 2024, fot. East News