Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kate na urodzinach króla. To jej pierwsze zdjęcia bez retuszu w trakcie leczenia
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.06.2024 11:48

Kate na urodzinach króla. To jej pierwsze zdjęcia bez retuszu w trakcie leczenia

księżna Kate
fot. East News

Księżna Kate przybyła na paradę z okazji tegorocznego Trooping the Colour, czyli oficjalnych obchodów urodzin władcy Zjednoczonego Królestwa. To jej pierwsze publiczne wyjście od czasu ogłoszenia diagnozy.

Księżna Kate choruje na nowotwór

Od początku tego roku media intensywnie poruszają temat księżnej Kate. Małżonka księcia Williama przeszła w styczniu planowaną operację w szpitalu, co spowodowało jej tymczasowe zaprzestanie wykonywania obowiązków, jak ogłosił Pałac Buckingham. Pomimo tego wyjaśnienia fani Middletona nie zostali uspokojeni. Wielu ludzi domagało się więcej informacji na temat księżnej, co skłoniło media do rozpowszechniania teorii spiskowych dotyczących jej nagłego zniknięcia z życia publicznego. 

Księżna Kate w końcu postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Pod koniec marca pojawił się specjalny komunikat na antenie BBC, w którym żona księcia Williama ujawniła, że u niej zdiagnozowano nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - przekazała. 

Niedawno opowiedziała o tym, co dokładnie się u niej dzieje. 

Takiego skandalu w Brytyjskiej monarchii jeszcze nie było. Meghan przebiła wszystkich Pałac opublikował zdjęcia Kate. Nie tego spodziewali się fani rodziny królewskiej

Najnowsze oświadczenie księżnej Kate

Na Instagramie książęcej pary właśnie opublikowano nowe ujęcie księżnej Kate, wykonane przez Matta Porteousa w Windsorze. Na zdjęciu Kate stoi pod drzewem, patrząc w górę w stronę nieba. 

W osobistym komunikacie opublikowanym przez Kate księżna opisuje swoją walkę o zdrowie, odważnie dzieląc się, że doświadcza "dobrych i złych dni" i że wciąż się leczy. Żona Williama poddaje się chemioterapii i zaczęła powracać do pracy zdalnej w dni, gdy czuje się wystarczająco dobrze. Wyraziła również swoją wdzięczność wobec fanów rodziny królewskiej za ogromną miłość i wsparcie, które otrzymała.

Oznajmiła, że weźmie udział w wydarzeniu “Trooping the Color”.

W dniach, w których czuję się wystarczająco dobrze, to radość angażować się w życie szkolne, poświęcać osobisty czas rzeczom, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zacząć trochę pracy w domu. Nie mogę się doczekać udziału w Paradzie urodzinowej Króla w ten weekend z moją rodziną i mam nadzieję dołączyć do kilku publicznych spotkań latem, ale wiem, że jeszcze nie wyszłam na prostą. Uczę się jak być cierpliwą. Biorę każdy dzień taki, jaki jest, słucham swojego ciała i pozwalam sobie na czas potrzebny na uzdrowienie. Bardzo dziękuję za dalsze zrozumienie i także tym wszystkim, którzy tak dzielnie dzielili się ze mną swoimi historiami – dodała. 

Kate na Trooping The Colour 2024

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, księżna Kate przybyła na Trooping the Colour 2024, czyli święto narodowe, podczas którego oficjalnie celebrowane są urodziny władcy (bez względu na datę jego prawdziwych urodzin).

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia i nagrania księżnej Walii z uroczystej ceremonii. Sławna 42-latka dotarła na miejsce wydarzenia w towarzystwie swojego męża - księcia Williama - oraz trójki ich wspólnych dzieci: 10-letniego George'a, 8-letniej Charlotte i 6-letniego Louisa. Jak donoszą brytyjskie media, zmagająca się z poważnymi problemami ze zdrowiem księżna Kate wyglądała “promiennie”

Wybranka Williama na oficjalnych urodzinach króla Karola III miała na sobie biały, elegancki komplet z czarnymi wstawkami i obowiązkowy podczas tego typu uroczystości kapelusz.

Tak dobra forma przyszłej królowej, która dopiero co przechodziła chemioterapię, cieszy i zadziwia zarazem. Popatrzcie:

EN_01623441_0026.jpg
Księżna Kate na Trooping the Colour 2024, fot. East News
EN_01623416_0675.jpg
Księżna Kate z mężem i dziećmi w drodze na Trooping the Colour 2024, fot. East News
Image_20240615_134135_634.jpeg
Księżna Kate z dziećmi na Trooping the Colour fot. instagram.com/theroyalfamily
Image_20240615_134135_551.jpeg
Księżna Kate z dziećmi na Trooping the Colour fot. instagram.com/theroyalfamily
EN_01603761_0024.jpg
Księżna Kate w listopadzie 2023, fot. East News
EN_01604848_2803.jpg
Księżna Kate w grudniu 2023, fot. East News