Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Takiego skandalu w Brytyjskiej monarchii jeszcze nie było. Meghan przebiła wszystkich
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.06.2024 10:19

Takiego skandalu w Brytyjskiej monarchii jeszcze nie było. Meghan przebiła wszystkich

Meghan Markle, książę Harry, król Karol III
fot. Instagram

Od kilku miesięcy rodzina królewska przeżywa prawdziwy kryzys wizerunkowy. Choroba księżnej Kate i Karola III zelektryzowała poddanych. Teraz szok może wywołać informacja o Meghan Markle. Żona Harry'ego będzie musiała rozliczyć się ze swojej przeszłości. Taki skandal przyćmi wszystko.

Rodzina królewska w obliczu największego skandlu

Od czasu ujawnienia choroby Karola III i księżnej Kate, brytyjscy royalsi nie radzą sobie dobrze z zainteresowaniem mediów. Nie brak ingerencji w ich prywatność, a także tworzenia wielu, często niepotwierdzonych, informacji. Rodzina królewska nigdy nie była tak narażona na skandal.

Do tej pory uważano, że największe "zagrożenie" stanowi książę Harry i Meghan Markle. Małżonkowie w 2020 roku zrzekli się obowiązków wobec Korony i po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych nie szczędzili szczegółów o pałacowym życiu. Teraz jednak każda wzmianka o chorej synowej króla wzbudza sensacje.

Przebić to może jedynie Meghan Markle. Najnowsze doniesienia o Amerykance stawiają rodzinę królewską w niezręcznej sytuacji. Takie wiadomości mogą zmienić wszystko.

Meghan Markle ma nowe imię. Ledwo można je wymówić Harry publicznie o teściach. Skandal międzynarodowy na włosku

Meghan Markle wywoła największy skandal w rodzinie królewskiej? Zaangażowano służby

Pomimo rezygnacji z królewskich obowiązków, Meghan Markle wraz z mężem nadal traktowana jest jak członkini brytyjskich royalsów. Podczas ostatniej wizyty w Afryce nadano jej nawet nowe imię, które w przybliżeniu oznacza "koronę lub członka rodziny królewskiej z obcego kraju".

Cenię to imię i doceniam fakt, że obdarzyliście mnie zaufaniem, dzięki czemu mogę je nosić z wdziękiem i godnością - dziękowała podczas spotkania.

Teraz ponownie rozbudziła ciekawość mediów. Wszystko z uwagi na doniesienia o jej tajemniczym dziecku. 21-letnia Sarah miała złożyć zeznania, oskarżające matkę o zaniedbanie i znęcanie się emocjonalne. Meghan miała pójść z dziewczyną na ugodę finansową jeszcze przed ślubem z Harrym.

Wieści podobno elektryzowały Brytyjczyków, a tamtejsza prasa i wymiar sprawiedliwości ma sprawdzać rzetelność przedstawianej przez kobietę historii. Co wiadomo o przeszłości Meghan Markle? Szczegóły poniżej.

Jak wyglądało życie Meghan Markle przed Harrym?

O 42-latce było głośno w Stanach Zjednoczonych jeszcze przed znajomością z królewskim księciem. Rozpoznawalność zyskała jako aktorka, a na swoim koncie miała takie produkcje jak m.in.: serial "W garniturach" czy film "Twój na zawsze" z Robertem Pattinsonem.

Wszystko zmieniło się w 2016 roku, gdy za sprawą randki w ciemno zaczęła spotykać się z synem Karola III. Gdy wiadomość o ich związku wyszła na jaw, media zaczęły lincz na aktorce, która dodatkowo miała za sobą już związek małżeński. Rok później oficjalnie ogłoszono zaręczyny królewskiej pary. W 2018 roku ogłoszono narodziny ich syna, Archiego, a trzy lata później na świecie pojawiła się córka, Lilibet.

W przeszłości Meghan Markle była związana z m.in.: koszykarzem Steve'em Lepore'em, aktorem Shaunem Zakenem, a także Brettem Rylandem. Przez dwa lata była żoną amerykańskiego producenta filmowego, Trevora Engelsona. Ich relacja zakończyła się z powodu "różnic nie do pogodzenia".

Małżeństwo na razie milczy na temat "ukrywanej" córki byłej aktorki. To nie pierwszy raz, gdy w rodzinie królewskiej pojawiają się doniesienia o nieznanych potomkach. Przez podobne sensacje przechodzili m.in.: Karol III oraz książę William.

Meghan Markle, Harry, fot. Instagram
Meghan Markle wywoła największy skandal w rodzinie królewskiej?, fot. Instagram
Meghan Markle, Harry, fot. Instagram
Meghan Markle wywoła największy skandal w rodzinie królewskiej?, fot. Instagram

Źródło: Plejada