Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Meghan znowu w blasku fleszy. Idealnie wykorzystała nieobecność Kate
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.05.2024 21:13

Meghan znowu w blasku fleszy. Idealnie wykorzystała nieobecność Kate

Meghan Markle i Księżna Kate
fot. East News

Z powodu choroby księżna Kate zniknęła z życia publicznego. Teraz tę sytuację wykorzystała Meghan Markle, żona księcia Harry'ego zaprezentowała się w bajecznej sukni. Fani dostrzegli w niej coś szczególnego.

Co się dzieje z Williamem i Kate?

William i Kate zniknęli niedawno na kilka tygodni. Księżna nie pokazywała się od momentu, gdy ogłosiła w oświadczeniu 22 marca, że ma nowotwór, a lekarze zalecili jej chemioterapię zapobiegawczą

Potem para książęca wraz z dziećmi wyjechała na przerwę świąteczną do swojej posiadłości Anmer Hall. Od tamtego czasu nie widziano Kate ani jej dzieci. Wydaje się, że George, Charlotte i Louis teraz uczą się w domu, aby uniknąć zainteresowania ze strony prasy oraz pytań od kolegów ze szkoły. 

Tymczasem William musiał powrócić do pełnienia swoich obowiązków. Podczas oficjalnych wystąpień stara się unikać pytań o swoją rodzinę lub odpowiada na nie krótko.

Co się dzieje z księciem Harrym i Meghan Markle?

Żenująca wpadka Meghan. Tak chce zbudować imperium? Camilla boleśnie upokorzyła Meghan. Markle ośmieszona przez teściową

Książę Harry i Meghan wybrali się do Afryki

W piątek Książę Harry i Meghan Markle przyjęli zaproszenie generała Christophera Musy, szefa sztabu obrony Nigerii, i odbyli podróż do państwa nad Zatoką Gwinejską. Ich wizyta jest szeroko relacjonowana przez media na całym świecie, co pozwala nam być na bieżąco z przebiegiem ich królewskiego przyjęcia.

Nie jest to jednak typowy wypoczynek - według informacji Daily Mail, para Sussexów już spotkała się z urzędnikami oraz dziećmi z Wuse Lightway Academy, szkoły wspieranej przez ich fundację Archewell. Uczniowie mieli okazję rozmawiać z księciem Harrym na temat zdrowia psychicznego. Dodatkowo, w niedzielę odwiedzili dom gubernatora stanu Babajide Sanwo-Olu, gdzie byli gośćmi honorowymi.

Meghan Margle błyszczy w wyjątkowej sukience

Podczas swojego ostatniego publicznego wystąpienia Meghan zaprezentowała się w eleganckiej, jaskrawożółtej sukni sięgającej ziemi. Kreacja pochodziła z kolekcji Caroliny Herrery i została wyceniona na 16 tysięcy złotych. Co do dodatków, Markle wybrała skórzane sandałki typu slingback, zielony pasiasty szal oraz złotą biżuterię. Ta wyjątkowa stylizacja była spełnieniem jej niedawnej obietnicy, którą złożyła podczas przemówienia w Abudży, że zamierza dostosować się do lokalnej mody.

Minęły 24 godziny od naszego przyjazdu i bardzo szybko zrozumiałam, że muszę nosić więcej kolorów, aby dopasować się do was wszystkich i waszej niesamowitej mody! - powiedziała Meghan cytowana przez Daily Mail.

Internautów zaciekawiła jednak inna kwestia. Otóż tę samą kreację miała na sobie Meghan Markle, gdy powiadomili opinię publiczną, że jest w ciąży.

Czekaj! Czy ma na sobie tę samą żółtą sukienkę, kiedy ogłosili, że są w ciąży z Lilibet???? To taki słodki ukłon w Dniu Matki – napisała jedna z internautek. 

Inna dodała, że kreację nosiła również podczas pierwszych urodzin córeczki. Nie da się ukryć, że po wielu miesiącach Maghan znowu jest na ustach świata. Wykorzystała nieobecność Kate? A może stylizacja ma ukryty przekaz?

Meghan Markle i Książę Harry, fot. East News
Meghan Markle i Książę Harry, fot. East News
Księżna Kate, fot. East News
Księżna Kate, fot. East News