Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pałac opublikował zdjęcia Kate. Nie tego spodziewali się fani rodziny królewskiej
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.06.2024 07:08

Pałac opublikował zdjęcia Kate. Nie tego spodziewali się fani rodziny królewskiej

Księżna Kate
fot. East News

Od kiedy ujawniono informację o diagnozie księżnej Kate, żona Williama nie pokazuje się publicznie. Teraz jednak Pałac opublikował fotografię księżnej. Fani mogą być rozczarowani.

Księżna Kate jest poważnie chora

Od początku roku media regularnie omawiają sprawy związane z księżną Kate. Pałac Buckingham poinformował, że w styczniu przeszła ona planowaną operację w szpitalu, co oznacza, że na jakiś czas musi zrezygnować z wykonywania swoich obowiązków. 

Mimo to wyjaśnienie nie zaspokoiło troskliwych fanów Middleton, którzy domagali się więcej informacji na temat jej stanu zdrowia. W mediach zaczęły krążyć różne teorie spiskowe dotyczące jej nagłej nieobecności w życiu publicznym. Wreszcie, pod koniec marca, księżna Kate zdecydowała się przemówić. 

W specjalnym komunikacie wyemitowanym przez stację telewizyjną BBC wyznała, że zdiagnozowano u niej nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie – przekazała. 

Teraz Pałac opublikował zdjęcia księżnej.

Ta kobieta widziała księżną Kate po operacji w szpitalu Nowe oświadczenie ws. Kate. Fani księżnej w rozpaczy

Opublikowano zdjęcia księżnej Kate

Na Instagramie księżnej i księcia Walii pojawiła się fotografia przedstawiająca księżną Kate. Obok niej jest jej mąż. Para królewska skoncentrowała się na wodorostach. To pierwszy raz od dawna, gdy wspomniano o Middleton na ich profilu. Jednak trzeba zauważyć, że nie jest to nowe zdjęcie księżnej, która powoli dochodzi do zdrowia i unika występów publicznych. Tym faktem fani mogą być rozczarowani.

Wodorosty są jednym z najbogatszych zasobów planety i stanowią potencjalne rozwiązanie niektórych z największych problemów środowiskowych odczuwanych na całym świecie. Zapoznajcie się  z dotychczasową podróżą... – czytamy na InstaStories.

W jakim stanie jest księżna Kate?

Od czasu diagnozy księżna Kate przebywa w rezydencji Anmer Hall, gdzie skupia się na leczeniu w otoczeniu najbliższej rodziny. Chociaż nadal jest za wcześnie na publiczne wystąpienia, zdarzają się sytuacje, kiedy żona księcia Williama pojawia się przed fotoreporterami.  

Według doniesień "Daily Mail", niedawno została widziana na spacerze niedaleko swojej posiadłości. Wydawała się być w dobrym nastroju, spędzając czas z bliskimi i zbierając siły. Słychać nawet, że powoli powraca do obowiązków związanych z nowym projektem.  

Na horyzoncie pojawiają się również okazje, aby księżna Kate ponownie pokazała się przed swoimi poddanymi. Godziny dzielą nas od tegorocznej parady "Trooping the Colour" z okazji urodzin monarchy. Choć Karol III urodził się 14 listopada, to ta tradycyjna parada odbywa się zawsze w czerwcu. 

Ludzie chcieliby zobaczyć rodzinę królewską w komplecie na słynnym balkonie. Czy tak się stanie? Pozostaje nam czekać do godziny zero.

Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram