Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowe oświadczenie księżnej Kate. Przeprasza i wspomina o powrocie do obowiązków
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.06.2024 13:53

Nowe oświadczenie księżnej Kate. Przeprasza i wspomina o powrocie do obowiązków

księżna Kate
fot. YouTube

Księżna Kate właśnie wydała nowe oświadczenie. Co dzieje się z księżną? Otwarcie wspomniała o powrocie do swoich obowiązków. 

Księżna Kate choruje na nowotwór

Od początku tego roku media często piszą o księżnej Kate. Pałac Buckingham ogłosił, że żona księcia Williama przeszła w styczniu planowany zabieg w szpitalu, co oznacza, że przez pewien czas nie będzie wykonywać swoich obowiązków.  To wyjaśnienie nie uspokoiło jednak fanów Middleton. 

Wiele osób domagało się więcej informacji na temat jej stanu zdrowia, a w mediach zaczęły pojawiać się teorie spiskowe dotyczące jej nieobecności w życiu publicznym. 

Ostatecznie księżna Kate postanowiła zabrać głos. Pod koniec marca w stacji telewizyjnej BBC wyemitowano specjalny komunikat, w którym księżna wyznała, że zdiagnozowano u niej nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - przekazała. 

Teraz wreszcie pojawiły się nowe informacje w imieniu księżnej. 

Nowe oświadczenie ws. Kate. Fani księżnej w rozpaczy Czarno-białe zdjęcie Kate na profilu poważnej stacji

Księżna Kate wydała nowe oświadczenie

Media od jakiegoś czasu sugerowały, że księżna Kate może nie pojawić się na nadchodzącym Colonel's Review, czyli ostatniej próbie przed paradą Trooping the Colour. Okazało się, że żona księcia Williama faktycznie nie weźmie w niej udziału z powodu problemów zdrowotnych. We wtorek na profilu Irish Guards opublikowano wpis, w którym zamieszczono treść listu przekazanego przez Kate Middleton. W poście znalazły się również dwa zdjęcia wiadomości od księżnej.

Jesteśmy wzruszeni listem, który otrzymaliśmy dziś rano od naszej zwierzchniczki, Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Walii. Życzymy Jej Królewskiej Wysokości zdrowia i przesyłamy najserdeczniejsze życzenia - czytamy.

Największym echem odbiły się jednak inne jej słowa. 

List w imieniu księżnej Kate

Księżna wyraziła dumę z organizowanych wydarzeń. Doceniła też wszystkich, którzy angażowali się w przygotowania.

Chciałam napisać i dać wam znać, jak dumna jestem z całego regimentu przed Colonel's Review i paradą Tropping the Colour. Doceniam wielomiesięczny wysiłek, jaki włożyliście w tegoroczną paradę i godziny trudu, które spożytkowaliście na dopracowanie szczegółów – zaczęła.

Media zwróciły uwagę na słowa zawarte w liście. Księżna napisała, że "ma nadzieję znów móc ich reprezentować już bardzo niedługo".

 Bycie waszą pułkowniczką jest dla mnie zaszczytem i przepraszam, że nie mogę wziąć udziału w tegorocznym Colonel's Review. Przekażcie moje przeprosiny całemu regimentowi. Mam nadzieję, że znów będę mogła was reprezentować już bardzo niedługo. Powodzenia i przesyłam wszystkim najlepsze życzenia - przekazano w liście.

Co o tym myślicie?

List w imieniu księżnej Kate, fot. X
List w imieniu księżnej Kate, fot. X
List w imieniu księżnej Kate, fot. X
List w imieniu księżnej Kate, fot. X