Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ta kobieta widziała księżną Kate po operacji w szpitalu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.05.2024 11:20

Ta kobieta widziała księżną Kate po operacji w szpitalu

Księżna Kate
fot. Instagram

Księżna Kate od miesięcy unika publicznych wystąpień, co swego czasu stanowiło największą zagadkę rodziny królewskiej. Dziś wiadomo, że za tym stanem kryją się problemy zdrowotne, jednak każda wzmianka o żonie księcia Williama wzbudza sensacje. Tylko jedna osoba spoza Pałacu wie co się z nią dzieje.

Księżna Kate powiadomiła o chorobie

Po raz ostatni poddani widzieli księżną Walii podczas bożonarodzeniowych uroczystości. Wtedy to wraz z mężem i trójką małoletnich dzieci uczestniczyła w nabożeństwie. Później słuch o księżnej Kate zaginął, co zaczęło wywoływać coraz to absurdalniejsze teorie spiskowe. 

Donoszono o rozwodzie syna i synowej Karola III, romansie księcia Williama, a nawet śmierci samej księżnej Kate z uwagi na wcześniejszy pobyt w szpitalu. Wtedy tłumaczono wizytę "planowaną operacją jamy brzusznej". W marcu zagadka internautów została rozwiązana. Na oficjalnym profilu małżeństwa pojawiło się krótki nagranie. Synowa króla opowiedziała o nowotworze, który u niej zdiagnozowano.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - wyznała.

Jednocześnie zapowiedziała, że przez pewien czas nie będzie występować publicznie, by skupić się na powrocie do zdrowia i opiece nad rodziną. Coraz dłuższe nieobecności księżnej Kate wzbudzają jednak kolejne wątpliwości. Najnowsze doniesienia nie dają nadziei.

Tak widzą księżną Kate. Nowy portret to jakaś kpina Nowe oświadczenie ws. Kate. Fani księżnej w rozpaczy

Księżna Kate nadal unika publicznych wystąpień

Od głośnego oświadczenia minęło już kilka miesięcy, a księżna Kate nadal nie jest widywana w towarzystwie męża czy dzieci. Pałac przekazał nawet, że nie wróci ona szybko do swoich obowiązków, tak jak zapowiadała jeszcze w marcu. 

Nie należy oczekiwać powrotu księżnej do pracy, dopóki nie zostanie do niej dopuszczona przez jej zespół medyczny - poinformował rzecznik rodziny królewskiej.

Z tego względu każda wzmianka o księżnej Kate w internecie cieszy się ogromną popularnością. Niedawno skandal wywołał portret żony Williama, który poróżnił internautów. Jej nieobecność podczas wystąpień publicznych wzbudza kontrowersje.

Wiadomo, że najbardziej poinformowanymi osobami o jej stanie zdrowia są członkowie rodziny królewskiej, jednak nie ma co liczyć na przekazane przez nich szczegóły. Royalsi jak ognia unikają kolejnej sensacji. Jest jednak jedna osoba, która, choć nie ma w żyłach błękitnej krwi, doskonale zna sytuację księżnej Kate. Od lat nie opuszcza jej boku. Szczegóły poniżej.

Co się dzieje z Księżną Kate? Tylko jedna osoba spoza rodziny królewskiej widuje ją na co dzień

Stan zdrowia księżnej Kate stanowi obecnie jeden z najbardziej skrywanych sekretów rodziny królewskiej. W jej otoczeniu muszą więc znaleźć się tylko zaufane osoby. Jedną z nich jest Natasha Archer, która od 2007 roku pracuje jako osobista stylistka księżnej.

Pani przeżyły wspólnie wiele, od samego wejścia do królewskiej rodziny, po śmierć królowej i obecną sytuację royalsów. Nie ma więc wątpliwości, że specjalistka jest jedną z bliższych osób Kate. Królewska biografka, Claudia Joseph w rozmowie z "Fabulous" przyznała, że jeśli ktoś ma wiedzieć prawdę o stanie zdrowia synowej króla, to właśnie jej stylistka.

Natasha jest u boku Kate, odkąd dołączyła do rodziny królewskiej i będzie dla niej podporą w walce z rakiem. Była jedną z nielicznych osób, które odwiedziły księżną w londyńskiej klinice i niewątpliwie jest dla niej dostępna w dzień i w nocy, kiedy tylko chce porozmawiać - wyznała.

Nie ma co liczyć jednak na sprzedanie przez nią kulis królewskiego życia. W przeciwieństwie do np. Harry'ego i Meghan Markle, pracownicy royalsów bardziej cenią sobie lojalność od chwili rozpoznawalności czy skandalu.

Księżna Kate, Książę William, fot. Instagram
Jedna osobie spoza rodziny królewskiej wie o stanie zdrowia księżnej Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Jedna osobie spoza rodziny królewskiej wie o stanie zdrowia księżnej Kate, fot. Instagram

Źródło: Fabulous