Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak widzą księżną Kate. Nowy portret to jakaś kpina
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.05.2024 22:23

Tak widzą księżną Kate. Nowy portret to jakaś kpina

księżna Kate
fot. East News

Sieć obiegł nowy portret księżnej Kate. Internauci są zszokowani dziełem. Pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Szczegóły. 

Księżna Kate choruje na nowotwór

Od początku tego roku w mediach jest głośno na temat księżnej Kate. Media przez wiele tygodni rozpisywały się na temat jej zniknięcia z życia publicznego, co tłumaczono przebytym planowanym zabiegiem. W marcu Middleton zabrała głos i wydała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że choruje na raka. 

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - wyznała. 

Aktualnie w mediach często pojawiają się treści, dotyczące samopoczucia księżnej. Nie brakuje spekulacji odnośnie negatywnych skutków przyjmowania chemioterapii u żony księcia Williama. Jednak te informacje nie zostały potwierdzone. 

Nowe oświadczenie ws. Kate. Fani księżnej w rozpaczy Fatalne skutki chemioterapii u księżnej Kate. Nowe informacje

Nowy portret księżnej Kate

Na rynku ukazało się najnowsze wydanie magazynu “Tatler”. Na okładce widnieje podobizna księżnej Kate. Jest to nowy portret żony księcia Williama autorstwa Hannah Uzor, która przekazała, iż jej celem było ukazanie charakterystycznych cech Middleton. Tytuł określił tę pracę “portretem siły i godności”. Dzieło artystki nie spodobało się internautom, którzy wyrazili swoje opinie w komentarzach. 

  • Straszne. 
  • Kpina. 
  • W niczym nie jest do niej podobna i wygląda, jakby miała poparzone blizny na twarzy. O co w tym wszystkim chodzi? 
  •  To nie jest księżna. Straszny portret - pisali pod postem na Instagramie. 

Pracę Uzor skomentował krytycznie również krytyk sztuki Alastair Sooke, który określił portret mianem “nieznośnie złego”. 

Księżna Kate pozwała magazyn "Tatler"

Magazyn “Tatler” na przestrzeni lat publikował wiele zdjęć królowej Elżbiety II, czy księżnej Kate i księcia Williama. Co ciekawe, Middleton w przeszłości pozwała tytuł za artykuł, który o niej opublikowano. Z tekstu można było dowiedzieć się, że księżna m.in. nienawidzi Meghan Markle, cierpi na bulimię oraz jest bardzo nerwowa. W tej sprawie ukazało się także oświadczenie Pałacu Kensington. 

Historia opublikowana przez miesięcznik "Tatler" zawiera szereg nieścisłości i fałszywych informacji, których nie przedstawiono Pałacowi Kensington przed ich opublikowaniem  - przekazano wówczas. 

Redaktor naczelny magazynu bronił autora tekstu, który według niego dołożył starań, by porozmawiać z księżną, ale nie udało mu się to. 

Pałac Kensington wiedział, że od miesięcy przygotowywaliśmy temat okładkowy i zapraszaliśmy ich do współpracy. Zapewnienia o tym, że o niczym nie wiedzieli, są całkowicie nieprawdziwe - mówił. 

Co o tym myślicie?

Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram