Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fatalne skutki chemioterapii u księżnej Kate. Nowe informacje
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.05.2024 13:24

Fatalne skutki chemioterapii u księżnej Kate. Nowe informacje

Kate Middleton
fot. Instagram

W brytyjskich mediach pojawiły się informacje na temat stanu księżnej Kate. Żona księcia Williama mierzy się ze skutkami chemioterapii. Szczegóły. 

Księżna Kate ma nowotwór

W mediach od początku tego roku jest głośno na temat księżnej Kate. Media przez wiele tygodni snuły teorie spiskowe na temat zniknięcia księżnej Kate, co pałac tłumaczył planowaną operacją oraz rekonwalescencją po zabiegu. Jednak opinia publiczna uznała to wyjaśnienie za niewystarczające. Ostatecznie Middleton osobiście zabrała głos w specjalnym materiale BBC, gdzie wyznała, że choruje na nowotwór. 

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - przekazała. 

Meghan znowu w blasku fleszy. Idealnie wykorzystała nieobecność Kate Dziennikarz zapytał Harry'ego o powrót do domu. Naprawdę to powiedział

Księżna Kate mierzy się ze skutkami chemioterapii

W tablodach brytyjskich ponownie pojawia się wiele spekulacji na temat sanu księżnej Kate, która od wielu miesięcy nie pojawiła się publicznie. Tytuł “Marca” donosi, że Middleton mierzy się z negatywnymi skutkami chemioterapii.

Kate Middleton cierpi na wypadanie włosów i utratę wagi w związku z walką z nieujawnioną postacią raka - napisano. 

W dalszej części artykułu można przeczytać, że żona księcia Williama cierpi również na inne skutki uboczne, które mogą wystąpić wskutek chemioterapii. Mowa o m.in. nudnościach, problemach z żołądkiem, czy zapaleniu błony śluzowej. Tabloid podkreśla jednak, że “nie jest jasne”, z czym dokładnie zmaga się księżna Kate. 

Książę William wspiera żonę w w walce z chorobą

Informator innego tytułu donosi, że w obliczu choroby księżnej Kate oraz skutków chemioterapii, z którym musi się zmierzyć, ostatni czas jest szczególnie trudny dla niej i księcia Williama. 

Kate i William przechodzą przez piekło za murami pałacu - przekazał informator "National Enquirer".

Osoba, która udzieliła tej informacji, na co dzień obraca się w bliskim otoczeniu książęcej pary. Zdecydowała się również zdradzić, że Kate i William robią, co mogą, by ich dzieci nie dostrzegły złego samopoczucia Middleton po chemioterapii. Podkreśla także, że jest to bardzo trudne, gdyż księżna jest naprawdę w złej kondycji zdrowotnej. Przyszły władca Zjednoczonego Królestwa wspiera żonę na każdym kroku:

Stara się być podporą, jednocześnie opiekując się dziećmi i nadal pełniąc obowiązki służbowe. Dla nich obojga to niezbadane terytorium. William ogranicza podróże i wykonuje więcej spotkań na odległość, dając jasno do zrozumienia, że ​​Kate i dzieci są na pierwszym miejscu.

Co o tym myślicie?

Księżna Kate, fot. East News
Księżna Kate, fot. East News
księżna Kate, książę William, śmierć przyjaciela rodziny, kim był Tony Henman
Księżna Kate, fot. East News