Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Brytyjczycy wstrzymali oddech po nagłym oświadczeniu chorej Kate
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 14.06.2024 22:41

Brytyjczycy wstrzymali oddech po nagłym oświadczeniu chorej Kate

Księżna Kate
fot. East News

Księżna Kate dzisiaj zamieściła nowe oświadczenie. Opowiedziała w nim o tym, co przeżywa. Wyjawiła również, co wydarzy się już jutro.

Księżna Kate jest chora

Od początku roku media systematycznie donosiły o księżnej Kate. Pałac Buckingham ogłosił, że w styczniu przeszła zaplanowaną operację, co spowodowało jej czasowe wycofanie się z obowiązków. Mimo to, wyjaśnienie to nie uspokoiło fanów Middleton.  

Wielu ludzi domagało się więcej informacji na temat jej zdrowia, a w mediach pojawiły się teorie spiskowe dotyczące jej nieobecności w życiu publicznym. W końcu księżna Kate postanowiła zabrać głos. Pod koniec marca, w specjalnym komunikacie na antenie BBC, ujawniła, że zdiagnozowano u niej nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - przekazała.

Teraz znowu wypowiedziała się o swojej chorobie. 

Pałac opublikował zdjęcia Kate. Nie tego spodziewali się fani rodziny królewskiej Plotki się potwierdziły. Rozwód w rodzinie królewskiej stał się faktem. Diana byłaby rozczarowana

Księżna Kate odezwała się pierwszy raz od dawna

Na Instagramie książęcej pary właśnie pojawiło się nowe, piękne zdjęcie Księżnej Kate, wykonane przez Matta Porteousa w Windsorze. Na fotografii Kate stoi pod drzewem, spoglądając w górę w stronę nieba, ubrana w marynarkę, zestawioną z dżinsami i butami sportowymi. 

Kate opublikowała także osobistą wiadomość, w której szczegółowo opisuje swoją walkę ze zdrowiem. Odważnie przyznaje, że doświadcza “dobrych i złych dni”. Księżna ujawniła, że jej leczenie nadal trwa, w tym chemioterapia, i że zaczęła powoli wracać do pracy zdalnej w dni, gdy czuje się na to gotowa. Dziękowała również fanom rodziny królewskiej za ogrom miłości i wsparcia, jakie otrzymała.

Byłam zachwycona wszelkimi przejawami wsparcia przez ostatnie kilka miesięcy. To naprawdę zmieniło wiele dla mnie i Williama i pomogło nam obojgu przejść przez trudniejsze chwile. Robię postępy, ale jak każdy kto przechodzi chemioterapię, mam dobre i złe dni. W te złe dni czuję się słaba, zmęczona i muszę odpoczywać. Ale w dobre dni, kiedy czuję się silniejsza, chcę jak najlepiej wykorzystać dobre samopoczucie. Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy – zaczęła Kate.

W dalszej części ogłosiła również coś niespodziewanego. 

Księżna Kate ma zamiar pojawić się publicznie

Middleton wystosowała oświadczenie, które pojawiło się w mediach, informując fanów m.in. o planach dotyczących jej dalszego leczenia. Zadeklarowała również udział w uwielbianym przez Brytyjczyków święcie Trooping the Colour, czyli urodzinach króla.

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu. Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie z okazji urodzin króla – napisała Kate.

Brytyjczycy wstrzymali oddech. Już za kilkanaście godzin zobaczą Kate publicznie!

Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. East News
Księżna Kate, fot. East News