Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Plotki się potwierdziły. Rozwód w rodzinie królewskiej stał się faktem. Diana byłaby rozczarowana
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.06.2024 19:28

Plotki się potwierdziły. Rozwód w rodzinie królewskiej stał się faktem. Diana byłaby rozczarowana

rodzina królewska
Fot. East News

Brytyjska rodzina królewska nie ma łatwego czasu. Diagnoza raka u Kate i króla Karola to nie wszystko. Potwierdziły się plotki o rozwodzie. Prawniczka, która kierowała rozwodem Karola i Diany, znowu ma co robić.

Problemy rodziny królewskiej: choroby, rozwody, skandale

Rodzina królewska przechodzi teraz ciężki czas. Zarówno u króla Karola III, jak i księżnej Kate, zdiagnozowano raka. Choć monarcha ostatnio często pokazuje się publicznie, dawno nie widzieliśmy żony księcia Williama. Jej nieobecność wywołuje coraz więcej pytań. Ostatnio zachodnie media obiegł niepokojący, dwuznaczny komunikat, dotyczący księżnej.

Może nigdy nie wrócić do roli, w jakiej ją wcześniej widzieli – alarmowały magazyny zaledwie kilka dni temu o księżnej Kate.

Wieści przekazane przez tajnego informatora o Middleton naturalnie wywołały wiele pytań. Wszyscy zastanawiają się, jakie jest prawdziwe znaczenie tych słów. Zaledwie chwilę temu poddani usłyszeli kolejne łamiące informacje. Szykuje się rozwód, a rodzina królewska zatrudniła tę samą prawniczkę, która pomagała (jeszcze wtedy) księciu Karolowi, kiedy rozwodził się z księżną Dianą.

Pilne! Pałac odwołuje wszystkie spotkania Karola i Williama Zaprosili gwiazdy, a pominęli rodzinę. Tak wyglądało przyjęcie urodzinowe Lilibet. Szokujące, co zrobili Meghan i Harry

Romans i rozwód w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Książę William i księżna Kate pobrali się 13 lat temu, w 2011 roku. Niedawno obchodzili rocznicę ślubu. W tym samym roku, zaledwie dwa miesiące po królewskim ślubie, brat księżnej Diany, Charles Spencer, poślubił swoją trzecią żonę, lady Karen. Co ciekawe, zamieszkali oni w dawnej posiadłości Karola i Diany, czyli w Althorp House.

Charles Spencer i lady Karen doczekali się córki, Charlotte Diany, obecnie 12-letniej. Razem wychowywali też dwie córki kobiety z poprzedniego małżeństwa oraz w sumie szóstkę dzieci brata księżnej Diany z jego poprzednich małżeństw. W niedzielę wybuchł potężny skandal, kiedy Charles poszedł do mediów, by ogłosić swój rozwód z żoną po 13 latach.

To niezwykle smutne. Chcę po prostu poświęcić się wszystkim moim dzieciom i wnukom, i życzę Karen wszelkiego szczęścia w przyszłości – powiedział hrabia Spencer w “Mail on Sunday”.

Najwyraźniej brat Diany lubi inspirować się swoim byłym szwagrem i nie chodzi jedynie o to, że mają to samo imię. Jakby mało było mu mieszkania w posiadłości, która była świadkiem największych kłótni Lady Di i przyszłego króla, teraz Charles zatrudnił dokładnie tę samą prawniczkę, która pomagała rozwodzić się Karolowi III. W tle jest także możliwy romans! Czyżby historia aż tak się powtarzała? 

Co wiadomo o rozwodzie i romansie brata księżnej Diany?

Gazeta “The Times” informuje, że młodszy brat księżnej Diany zatrudnił przy rozwodzie Fionę Shackleton. To właśnie ona przeprowadziła rozwód Karola i Diany w 1996 roku, a później rozstanie księcia Andrzeja z Sarą Ferguson. W 2010 roku za swoje zasługi została wyróżniona przez Elżbietę II tytułem szlacheckim baronowej Shackleton of Belgravia. Często pojawia się na wydarzeniach publicznych, jak choćby na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle.

“Mail on Sunday” informuje, że hrabia Spencer i lady Karen rozstali się w czasie, kiedy Charles pisał swoje niedawno wydane pamiętniki. Podobno też “zbliżył się” do norweskiej archeolożki, dr Cat Jarman, która wraz z nim prowadzi program historyczny “The Rabbit Hole Detectives”. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich zainteresowanych.

Embed from Getty Images
rodzina królewska, rozwód, charles spencer, romans, brat Diany
Charles Spencer i Lady Karen, fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS
rodzina królewska, rozwód, charles spencer, romans, brat Diany
Charles Spencer i książę Harry, fot. Rex Features/East News

Źródło: Mail on Sunday, Times