Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Może już nigdy nie wrócić". Wstrząsające doniesienia o Kate
Karolina Kurek
Karolina Kurek 05.06.2024 18:01

"Może już nigdy nie wrócić". Wstrząsające doniesienia o Kate

księżna Kate
fot. Instagram

W brytyjskich mediach pojawiły się nowe informacje o księżnej Kate. Jeden z tamtejszych tytułów donosi o przyszłości żony księcia Williama. Szczegóły. 

Kate Middleton choruje na nowotwór

Od początku bieżącego roku w mediach głośno jest na temat księżnej Kate. Żona księcia Williama, jak zapowiedział Pałac Buckingham, w styczniu przeszła planowany zabieg w szpitalu, dlatego przez jakiś czas zaprzestanie wykonywania swoich obowiązków. 

To wyjaśnienie nie uspokoiło jednak fanów Middleton. Wiele osób domagało się informacji o żonie księcia Williama, a w mediach zaczęły pojawiać się teorie spiskowe odnośnie jej zniknięcia z życia publicznego. Ostatecznie księżna Kate zdecydowała się zabrać głos w sprawie. Pod koniec marca w stacji telewizyjnej BBC ukazał się specjalny komunikat, w którym żona księcia Williama wyznała, że wykryto u niej nowotwór. 

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie - przekazała. 

Fatalne wieści o księżnej Kate. Wiadomo w jakim jest stanie Smutne i nagłe oświadczenie księcia Williama. Wspomniał o żonie

Wstrząsające doniesienia o Kate

W ostatnim czasie w brytyjskich mediach pojawiają się informacje o przyszłości księżnej Kate, a dokładnie o jej pozycji w rodzinie królewskiej. Wiele tytułów podaje, że może ona ulec zmianie w związku z nowotworem, na który choruje Middleton. Do momentu ogłoszenia informacji o stanie zdrowia księżnej była ona bardzo zaangażowana w pełnienie obowiązków reprezentacyjnych korony. Informator magazynu “US Weekly” podaje, że żona księcia Williama nigdy nie powróci do takiego stanu rzeczy

Może nigdy nie wrócić do roli, w jakiej ją wcześniej widzieli - mówi informator.

Jej ponowne wyjścia publiczne itd. będą konsultowane z lekarzem, jak podaje królewski ekspert, Richard Fitzwilliams. Według innego brytyjskiego tytułu “Daily Beast” księżna Kate powróci do pełnienia obowiązków wobec rodziny królewskiej najwcześniej na początku 2025 roku. Wielu jej fanów z niecierpliwością czekają na ten moment, życząc Middleton zdrowia. 

Książę William i księżna Kate żegnają brytyjskiego sportowca

Kilka dni temu na profilu księcia i księżnej Walii ukazało się nowe oświadczenie. Książę William i księżna Kate pożegnali brytyjskiego sportowca, byłego zawodnika rugby, Roba Burrowa. Ostanie lata spędził on na walce z chorobą  neuronu ruchowego. Rob zmarł w wieku 41 lat w szpitalu Pinderfields. 

Uczył nas, że w świecie pełnym przeciwności losu musimy odważyć się marzyć. Catherine i ja przesyłamy wyrazy miłości Lindsey, Jacksonowi, Mayi i Macy - brzmi treść oświadczenia książęcej pary.

Sportowiec osiągnął wiele sukcesów. Rob Burrrow był zawodnikiem angielskiej drużyny Leeds. W barwach grupy zdobył siedem tytułów Super League. W 2017 roku zakończył karierę sportową i przeszedł na emeryturę. O chorobie dowiedział się dwa lata później. Burrow podjął się walki ze schorzeniem, a wraz z żoną postanowił założyć konto w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczali informację na temat tej choroby. Poświęcił tej inicjatywie ostatnie lata życia. 

Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram