Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ekspertka zauważyła u księżnej Kate alarmujący szczegół
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.06.2024 15:25

Ekspertka zauważyła u księżnej Kate alarmujący szczegół

księżna Kate
fot. Instagram/East News

Księżna Kate zgodnie z zapowiedziami wzięła udział w uroczystym pochodzie z okazji urodzin króla. Tłum uważnie przyglądał jej się podczas Trooping the Colour. Tylko nielicznym udało się ujrzeć jej "prawdziwą twarz". Ekspertka ujawnia, co umknęło naszym oczom.

Księżna Kate pokazała się publicznie po ogłoszeniu choroby

W marcu zadrżeliśmy na wiadomość o chorobie nowotworowej księżnej Kate. Żona księcia Williama zupełnie zrezygnowała ze swoich obowiązków, by w pełni skupić się na leczeniu i bliskich. Priorytetem w całym zamieszaniu były dla niej dzieci.

Ale co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze. Jak im powiedziałam, czuję się dobrze i z każdym dniem staję się silniejsza, koncentrując się na rzeczach, które pomogą mi wyzdrowieć, w moim umyśle, ciele i duchu - mówiła w krótkim nagraniu.

Niedawno ponownie odezwała się do poddanych, by ogłosić, że zamierza brać udział w święcie Trooping the Colour. Ceremonia jest organizowana, by świętować urodziny władcy, niezależnie od prawdziwej daty przyjścia na świat.

Uczę się cierpliwości, szczególnie w obliczu niepewności. Przyjmuję każdy dzień takim, jaki jest, słucham mojego ciała i pozwalam sobie na wykorzystanie tego tak potrzebnego czasu na uzdrowienie. […] Z niecierpliwością czekam na udział w Paradzie Urodzinowej Króla w najbliższy weekend z moją rodziną i mam nadzieję, że latem dołączę do kilku publicznych wystąpień, ale jednocześnie wiem, że jeszcze nie wyszłam z lasu - zapowiadała.

Podczas uroczystego pochodu faktycznie nie zabrakło księżnej Kate wraz z dziećmi.

Kate na urodzinach króla. To jej pierwsze zdjęcia bez retuszu w trakcie leczenia Brytyjczycy wstrzymali oddech po nagłym oświadczeniu chorej Kate

Zasmucający widok księżnej Kate. Mało kto zwrócił na to uwagę

Podczas hucznych obchodów wzrok Brytyjczyków skierowany był przede wszystkim na księżną Kate. To jej widoku brakowało poddanym w ciągu ostatnich miesięcy. Synowa Karola III po raz kolejny wykazała się ogromną klasą.

Do karocy, która uczestniczyła w uroczystym pochodzie wsiadła w eleganckiej białej kreacji od Jenny Packham i sporym kapeluszu od Philipa Treaceya. Nie zabrakło też osobistych przekazów od księżnej Walii.

Spora ozdoba na głowę nie zasłoniła jednak całkowicie twarzy księżnej Kate. Choć przez większość parady starała się zachować spokój i ogromny uśmiech, królewska ekspertka zauważyła niecodzienne zachowanie.

Delikatne gesty, swobodny ruch przy wysiadaniu z karety. Serdeczny uśmiech do ludzi obserwujących paradę. Jednak przy większym zbliżeniu i sprawnej obserwacji można dostrzec lekko opuszczone kąciki oczu i ust, co często bywa jednym z wielu sygnałów smutku - analizowała ekspertka od mowy ciała, Daria Domaradzka-Guzik, w rozmowie z Plotkiem.

Księżna Kate podczas Trooping the Colour z dziećmi

Po miesiącach nieobecności widok księżnej Kate podczas uroczystego wydarzenia rozczulił internautów. Już po pierwszych nagraniach widać, że pomimo choroby dba o to, by jej dzieci prezentowały się perfekcyjnie. Z troską m.in.: odgarnęła włosy księżniczki Charlotte, a także czuwała nad krnąbrnym księciem Louisem.

Brytyjczycy mają nadzieję, że w najbliższym czasie żona księcia Williama będzie częściej uczestniczyć w oficjalnych uroczystościach. Wszystko jednak zależy od jej stanu zdrowia i postępów w leczeniu.

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas osobisty na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu - uspokajała.

Księżna Kate, fot. Instagram
Niepokojący szczegół w wystąpieniu księżnej Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Niepokojący szczegół w wystąpieniu księżnej Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram
Niepokojący szczegół w wystąpieniu księżnej Kate, fot. Instagram

Źródło: Plotek