Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska pokazała córeczkę. Lawina komentarzy
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.06.2024 06:59

Małgorzata Tomaszewska pokazała córeczkę. Lawina komentarzy

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF/Instagram

Małgorzata Tomaszewska urodziła kilka tygodni temu. Teraz opublikowała zdjęcie córeczki. Fani rozpływają się nad dziewczynką, zwracając uwagę na jeden szczegół. 

Małgorzata Tomaszewska urodziła drugie dziecko

Małgorzata Tomaszewska została mamą po raz pierwszy w 2017 roku, kiedy urodziła syna Enzo. Chociaż chłopiec często pojawia się na jej profilach społecznościowych, to niewiele wiadomo o jego ojcu. Po rozwodzie z mężem Małgorzata Tomaszewska ogłosiła w sierpniu 2023 roku, że jest w ciąży z nowym partnerem, który jest ojcem jej córki.

Ma na imię Robert. Z Małgosią są w związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją, by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze – mówi informatorka Świata gwiazd.

Oczekiwanie na narodziny dziecka zbiegło się z trudnym okresem w karierze byłej gwiazdy TVP. Wraz z innymi prowadzącymi program "Pytanie na śniadanie" musiała pożegnać się z pracą. Od tego czasu Małgorzata Tomaszewska pojawiała się w mediach społecznościowych, informując internautów o przygotowaniach do porodu. 23 lutego udostępniła pierwsze zdjęcie z córką.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat - dodała.

Teraz pokazała córeczkę, a fani patrzą na jedną rzecz.

Jak wygląda Małgorzata Tomaszewska trzy tygodnie po porodzie? Nie wszyscy są gotowi na takie zdjęcia byłej gwiazdy TVP Małgorzata Tomaszewska pokazała wspólne zdjęcia ze spaceru z córką. Na to czekali fani

Fani rozpływają się nad włosami córeczki Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska po ciąży dalej jest aktywna w mediach społecznościowych. Teraz podzieliła się zdjęciem swojej córeczki. Dziewczynka pływa w basenie na materacu do pływania dedykowanym dzieciom. Widać, że rodzina znajduje się w ciepłych krajach, bo w tle widać palmy. Mimo że Laura jest odwrócona tyłem do kamery, w oczy rzucają się jej długie, ciemne włosy.

Księżniczka ma relax – napisała Tomaszewska.

Fani zachwycają się uroczą dziewczynką. Zwrócili uwagę na włosy córeczki Małgorzaty. Laura jak na swój wiek, ma faktycznie bardzo bujne włosy. 

  • Ojacie jakie ona ma cudowne włoski
  • Ale fryzurka, time of her life
  • Jeju, jaka bujna czuprynka
  • Mi też od razu włoski rzuciły się w oczy
  • Ale cuuudna, jakie ma włoski – czytamy.

Ostatnio publikowała natomiast kadry ze spaceru z córeczką i dobrze wszystkim znanym kolegą

Małgorzata Tomaszewska na spacerze z córeczką

Mimo niesprzyjającej pogody, ciepłe promienie wiosennego słońca kuszą do spacerów na świeżym powietrzu. Taką aktywność wybrała Małgorzata Tomaszewska, wychodząc na spacer z córeczką. W mediach społecznościowych opublikowała krótkie wideo, na którym wózek z dziewczynką sunie po drodze. Nad nią, od ucha do ucha, uśmiecha się Olek Sikora. 

Para wcześniej wspólnie prowadziła "Pytanie na śniadanie" i łączy ich długoletnia przyjaźń. Nic więc dziwnego, że Sikora stał się jednym z pierwszych znajomych Laury. Urocze zdjęcie z wiosennego spaceru pojawiło się także na profilu Sikory, co z pewnością cieszy widzów programu, którzy nadal mogą obserwować ich ulubioną parę prowadzących, pomimo rozstania się w pracy.

Córka Małgorzaty Tomaszewskiej, fot. Instagram
Córka Małgorzaty Tomaszewskiej, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska z córką, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska z córką, fot. Instagram