Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomaszewska 3 miesiące po porodzie na odważnym zdjęciu
Anna Lipska
Anna Lipska 06.06.2024 21:07

Tomaszewska 3 miesiące po porodzie na odważnym zdjęciu

Małgorzata Tomaszewska
fot. Instagram

Małgorzata Tomaszewska w bikini w 3 miesiące po porodzie. Każda młoda mama by tak chciała. Była gwiazda TVP podzieliła się receptą na dobrą formę. W komentarzach szaleństwo.

Małgorzata Tomaszewska w TVP

Małgorzata Tomaszewska przez kilka lat była jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Pojawiała się głównie jako gospodyni "Pytania na śniadanie". Program prowadziła z Olkiem Sikorą. Łączy ich przyjaźń także w życiu prywatnym. Widzowie lubili ich duet, ale po tym, jak zmieniła się władza Małgosia i Olek podobnie jak pozostali prowadzący musieli pożegnać się z pracą. 

Dla Tomaszewskiej był to wyjątkowo trudny czas, o zwolnieniu dowiedziała się bowiem pod koniec ciąży.  

Ojciec opuścił ją, jak miała roczek, a teraz zażądał alimentów "Pani Hakielowa". Najpierw ogłosili ciążę, a teraz takie wyznanie

Małgorzata Tomaszewska urodziła córeczkę

Tomaszewska mimo swojego stanu nadal przychodziła do pracy i wypełniała obowiązki. Tuż po tym jak TVP rozwiązało z nią umowę, jej tata Jan Tomaszewski przekazał, że skupia się ona przede wszystkim na tym, aby szczęśliwie donosić ciążę.

Córeczka byłej gwiazdy TVP urodziła się pod koniec lutego. Otrzymała na imię Laura, a jej mama nie ukrywała szczęścia, podobnie jak starszy braciszek. 

Małgosia szybko wraca do formy po porodzie i właśnie pokazała się w bikini. 

Małgorzata Tomaszewska w bikini 3 miesiące po porodzie

Małgorzata Tomaszewska zdecydowanie szybko wraca do formy po porodzie. Nie każda młoda mam może sobie pozwolić na takie warunki jak ma była gwiazda TVP, wystarczy przyjrzeć się zdjęciu, na którym pozuje w bikini. 

Dzień dobry drogie mamy! Dostałam od Was mnóstwo pytań o ćwiczenia i dietę po porodzie. Pozwólcie, że odpisze zbiorowo tutaj i zaczniemy od aktywności fizycznej. Ruch dostosowuję do malutkiej. Ćwiczę codziennie- jak mała pozwoli to pływam 5-6 basenów. Jeśli nie to po powrocie do domu robię ćwiczenia z aplikacją (15-20 minut). Jak mała ma wyjątkowo zły humor to biorę ją na ręce i robię z nią przysiady plus unoszenia rąk w górę i na boki (mała to uwielbia i od razu mamy zabawę). Wiem, że bywają nieprzespane noce- sama ostatnio mam pobudki co godzinę na jedzenie, ale staram się, żeby tę aktywność wykonywać codziennie. Niebawem opiszę także dietę, jeśli chcecie? Ściskam Was mocno - napisła.

Pod wpisem cała masa komentarzy. Przeważają oczywiście komplementy. Nie da się ukryć, że Tomaszewska kwitnie, więc zalew serduszek i emotek ognia nie dziwi. 

Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram