Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Pani Hakielowa". Najpierw ogłosili ciążę, a teraz takie wyznanie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 06.06.2024 15:34

"Pani Hakielowa". Najpierw ogłosili ciążę, a teraz takie wyznanie

Marcin Hakiel
fot. KAPiF

Marcin Hakiel i jego partnerka, Dominika już niedługo zostaną rodzicami. Kobieta zamieściła nową relację, a przez nią powrócił temat sekretnego ślubu. Czy tancerz i jego ukochana są już małżeństwem?

Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem

Marcin Hakiel od jakiegoś czasu pozostaje w szczęśliwej relacji z Dominiką. Para chętnie dodaje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, udziela wywiadów i pojawia się razem publicznie na imprezach, gdzie pozują na ścinkach.

Niedawno zakochani zaskoczyli wszystkich, gdy na jednym z wydarzeń ogłosili, że spodziewają się dziecka. Dominika wyeksponowała wtedy ciążowy brzuszek w obcisłej kreacji. Tak przyszli rodzice mówili o przyszłym rodzicielstwie:

Tak, tak możecie gratulować. Wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie tylko nowe życie. […] Ja się czuję bardzo dobrze. Nie mam żadnych mdłości. Ciało mi się zmienia, ale nie mam żadnych dolegliwości - powiedziała kobieta.

Przypomnijmy, że Hakiel ma już dwójkę dzieci, Adama i Helenę z małżeństwa z Katarzyną Cichopek. Ukochana pomaga mu również w opiece nad pociechami, dlatego oboje mają już wprawę. 

My już często mamy dzieciaki w domu, więc dla nas  to jest w miarę normalne teraz po prostu. Będzie o jeden bobas więcej, ale nie ma co ukrywać, że nasze dzieci te obecne są już dosyć duże. Dla Adama to już jest lekka abstrakcja, bo jest młodzieżą. Ma w pełni swoje życie - opowiadał tancerz.

Hakiel i ciężarna Dominika na imprezie. Pokazała spory brzuszek Marcin Hakiel z ciężarną ukochaną. Kaźmierska zamieściła odważny komentarz

Marcin Hakiel i Dominika są już po ślubie?

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiły się podejrzenia, że Marcin Hakiel i jego ukochana Dominika zawarli związek małżeński. Te teorie miały swój początek po publicznej wymianie zdań zakochanych na Instagramie.

Temat jednak nie był kontynuowany, a wkrótce okazało się, że para spodziewa się dziecka. Teraz ta kwestia powróciła, gdyż Dominika opublikowała nowe InstaStories z okazji urodzin Hakiela. Składając mu życzenia, napisała:

Dzisiaj urodziny obchodzi mój ulubiony ziomeczek! Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę Ci 100 lat ze mną.

Uwagę zwróciła druga część wpisu partnerki tancerza:

Zróbcie hałas dla @marcinhakiel z okazji jego święta! Kocham Cię! Pani Hakielowa.

Czy to oznacza, że Marcin i Dominika są już po ślubie? Niedawno ogłosili, że będą mieli dziecko, więc być może zdecydowali się także na sformalizowanie związku. Przekonamy się o tym już niebawem.

Historia związku Marcina i Dominiki

Marcin Hakiel w 2022 roku rozwiódł się z Katarzyną Cichopek. Wokół jego nazwiska przez długi czas było głośno, gdyż media grzmiały, iż aktorka zostawiła go dla Macieja Kurzajewskiego. Sam tancerz wyznał również, że w pewnym momencie “prosiła ona o więcej wolności, a później okazało się, że ta wolność miała imię”. Hakiel przez jakiś czas spotykał się z kobietą o imieniu Dominika, jednak ta relacja szybko się zakończyła. 

Dziś jego ukochana również ma na imię Dominika, a Hakiel wiele razy udowodnił, że bardzo poważnie podchodzi do ich związku. Zakochani wytatuowali sobie inicjały drugiej połówki. Za kilka miesięcy powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko. 

Para niedawno wybrała się na premierę 3. sezonu serialu Netflixa “Bridgertonowie” gdzie świetnie się zaprezentowali, a uśmiech nie schodził z ich twarzy.  

Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. Instagram
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. Instagram 
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką Dominiką, fot. KAPiF