Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hakiel ogłosił ciążę, a Cichopek pokazała córkę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.05.2024 19:25

Hakiel ogłosił ciążę, a Cichopek pokazała córkę

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF; Instagram

Katarzyna Cichopek zaczęła nowy etap w życiu. Podobnie jak Hakiel, pojawi się w Polsacie! W Sopocie czekają wielkie wyzwanie, jakie wsparcie zabrała córkę. Jak teraz wygląda Helenka?

Katarzyna Cichopek wraca do Polsatu?

Katarzyna Cichopek dekadę temu pracowała w Polsacie, przy festiwalu “Top Trendy”. Jednak w minionych latach stała się wielką gwiazdą TVP. Wygląda na to, że po utracie pracy w “Pytaniu na śniadanie”, wróciła do konkurencyjnej stacji. 25 maja poprowadzi na Polsat Hit Festiwal jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej. Redakcja Świata Gwiazd dowiedziała się, komu zawdzięcza ten angaż.

Kasia Cichopek po zakończeniu współpracy z TVP zyskała nie tylko możliwość współpracy z Polsatem, ale też nowego menadżera, którym został Patryk Wolski. Wcześniej współpracowała z wieloma osobami w branży. Na samym początku o rozwój jej kariery dbała Aldona Wleklak. Jednak po współpracy z osobą, która zajmowała się wizerunkiem gwiazd TVP za czasów państwa Kurskich, nie mogła trafić lepiej niż pod skrzydła Patryka – mówi nasze źródło z Polsatu.

Patryk Wolski jest znanym specjalistą, a o współpracę z nim zabiega wiele gwiazd.

Nowy menadżer Kasi prowadzi między innymi karierę Anity Sokołowskiej, Mateusza Gesslera, czy Blowka. Nic dziwnego, że w niedługim czasie sprawił, że jego podopieczna poprowadzi jeden z koncertów podczas Hit Festiwalu w Sopocie. Patryk w Polsacie jest bardzo ceniony i na przestrzeni lat zbudował sobie dobre zawodowe relacje między innymi z Katarzyną Wajdą, która jest prawą ręką Edwarda Miszczaka i Niny Terentiew – słyszymy od naszego informatora.

Czyżby Cichopek oraz Hakiel mieli pracować teraz w jednej stacji? Myśli tancerza z pewnością na razie zajmuje co innego: on i Dominika spodziewają się dziecka. Co nam zdradzili?

Gwiazdy tłumnie gromadzą się na Polsat Hit Festiwal: Doda, Roxie Węgiel, Sykut-Jeżyna, Kayah i wielu innych [ZDJĘCIA] Tylko u nas: Pierwszy wywiad z Hakielem i Dominiką po ogłoszeniu ciąży

Co Marcin Hakiel i Dominika mówią o oczekiwanym dziecku?

Marcin i Dominika ujawnili, że zostaną rodzicami, na imprezie Pudelek Pink Party. Ukochana Hakiela przybyła na wydarzenie w obcisłym kombinezonie, który podkreślał jej zaokrąglony brzuszek. Zapytaliśmy ich, jak się obecnie czują.

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami – wyznał Hakiel.

Dominika Serowska uspokoiła fanów wiadomością, że na razie czuje się bardzo dobrze.

Ja się czuję bardzo dobrze, nie wiem, nie mam żadnych mdłości. Jedyne co, to ciało mi się zmienia. Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam żadnych dolegliwości, więc raczej w porządku – mówiła ukochana tancerza.

Zarówno Kasia, jak i Marcin zaczynają więc całkiem nowy etap w swoim życiu. Cichopek znalazła oparcie w córce, która wspiera ją teraz w Sopocie. Jak wygląda Helenka? Zdjęcia znajdziecie poniżej.

Katarzyna Cichopek z córką w Sopocie: zdjęcia

Cichopek i Hakiel mają dwójkę dzieci. Syn Adam urodził się w 2009 roku, a córka Helenka przyszła na świat w 2013. Dziewczynka ma już za sobą debiut sceniczny: w 2021 wystąpiła na scenie Teatru Muzycznego Roma. Na razie jednak są przede wszystkim dziećmi. Po rozwodzie Kasia i Marcin ustalili opiekę naprzemienną nad swoimi pociechami.

Moje wsparcie – napisała teraz Kasia, pozując z córką Helenką na molo w Sopocie.

Matka i córka wyraźnie świetnie czują się w swoim towarzystwie. Helena towarzyszyła Kasi nie tylko na plaży, ale i na terenie Opery Leśnej, gdzie odbywają się koncerty Polsat Hit Festiwal.

Katarzyna Cichopek z córką w Sopocie, zdjęcia Helenki
Katarzyna Cichopek z córką w Sopocie, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek z córką w Sopocie, zdjęcia Helenki
Katarzyna Cichopek w Polsacie w 2010, fot. KAPiF