Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak zareagowały dzieci Cichopek i Hakiela na wieść o rodzeństwie
Anna Lipska
Anna Lipska 25.05.2024 19:40

Tak zareagowały dzieci Cichopek i Hakiela na wieść o rodzeństwie

Marcin Hakiel ogłosił ciążę
fot. KAPIF/Instagram

Jak dzieci Marcina Hakiela i Kasi Cichopek zareagowały na to, że będą miały rodzeństwo? Co powiedział tancerz Światu Gwiazd? Zaskakujące…

Marcin Hakiel ogłosił ciążę

Po zakończeniu małżeństwa z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel związał się z kobietą o imieniu Dominika, jednak ta relacja nie przetrwała. Tancerz dosyć szybko rozpoczął nowy związek, a jego wybranką została Dominika Serowska. 

W lutym tego roku zaręczyli się. Zakochani chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i dzielą się szczegółami swojego życia prywatnego. Dominika Serowska świetnie odnalazła się w świecie show-biznesu. Właśnie podczas Pudelek Pink Party zakochani ogłosili, że zostaną rodzicami.

Najpierw Polsat, a teraz to. Kolejne zmiany u Kasi Cichopek Zaskakująca reakcja Cichopek na ciążę partnerki Hakiela. Tego nikt się nie spodziewał

Jak na ciążę zareagował Marcin Hakiel?

Na imprezie “Pudelek Pink Party” Marcin Hakiel pojawił się ze swoją partnerką Dominiką. Naszej reporterce opowiedział, jak zareagowali na “dwie kreseczki”.

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami – odpowiedział Marcin.

Następnie to samo pytanie reporterka skierowała do Dominiki.

Ja się czuję bardzo dobrze, nie wiem, nie mam żadnych mdłości. Jedyne co, to ciało mi się zmienia. Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam żadnych dolegliwości, więc raczej w porządku – stwierdziła.

Jak na ciążę zareagowały dzieci Hakiela?

Jak na ciążę Domini zareagowały dzieci Marcina Hakiela?

Marcin Hakiel ma już dwoje dzieci, Adama i Helenę. Nie mogło zabraknąć pytania o to, jak zareagowały na informację, że będą mieli rodzeństwo.

Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuję, i dzieci też mogły być zdziwione. Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy! - powiedział Marcin Hakiel. 

Jak widać, cała rodzina już gotowa na to, że się powiększy. 

Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF