Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Najpierw Polsat, a teraz to. Kolejne zmiany u Kasi Cichopek
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 25.05.2024 13:49

Najpierw Polsat, a teraz to. Kolejne zmiany u Kasi Cichopek

Kasia Cichopek
fot. KAPiF

Kolejne wielkie zmiany u Kasi Cichopek. Najpierw powrót do Polsatu, a teraz takie wieści. Tylko u nas dowiecie się, kto pojawił się u jej boku.

Kariera Kasi Cichopek

Kasia Cichopek zaczęła medialną karierę w Telewizji Polskiej. Ponad dwie dekady temu dostała rolę w serialu “M jak Miłość”. Wciela się tam w postać Kingi Zduńskiej. Widzowie tak bardzo ją polubili, że szybko zaczęła dostawać kolejne propozycje współpracy. Pojawiała się na dużych wydarzeniach i w kolejnych programach. W końcu została prowadzącą “Pytania na śniadanie”, gdzie stworzyła duet z Maciejem Kurzajewskim. 

Po zmianie władzy w TVP podobnie jak wszyscy prowadzący śniadaniówkę Dwójki, straciła swoją posadę. Teraz jednak wróciła do Polsatu. Ze stacją współpracowała już kilkanaście lat temu przy programach rozrywkowych. 

Kasia Cichopek wraca do Polsatu. Wiemy, gdzie ją zobaczymy Zaskakująca reakcja Cichopek na ciążę partnerki Hakiela. Tego nikt się nie spodziewał

Kasia Cichopek wraca do Polsatu

Gdy zaczął się festiwal w Sopocie, ogłoszono prawdziwą rewelację. Okazało się, że podczas wydarzenia organizowanego przez stację Polsat zobaczymy również Kasię Cichopek. Wszystko potwierdził jej menadżer. 

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileuszu Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy - przekazał jej menadżer w rozmowie z Pomponikiem.
 

Nam udało się dowiedzieć nieco więcej o zmianach w życiu Kasi Cichopek. Poniżej szczegóły.

Zmiany u Kasi Cichopek

Kasia Cichopek ma za sobą trudny zawodowo czas. Kilka miesięcy temu straciła posadę w “Pytaniu na śniadanie”, ale okazuje się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Po rozstaniu z TVP zyskała nowego, cenionego w branży menadżera.

Kasia Cichopek po zakończeniu współpracy z TVP zyskała nie tylko możliwość współpracy z Polsatem, ale też nowego menadżera, którym został Patryk Wolski. Wcześniej współpracowała z wieloma osobami w branży. Na samym początku o rozwój jej kariery dbała Aldona Wleklak. Jednak po współpracy z osobą, która zajmowała się wizerunkiem gwiazd TVP za czasów państwa Kurskich, nie mogła trafić lepiej niż pod skrzydła Patryka - zdradza nam osoba z Polsatu.

Okazuje się, że była gwiazda TVP trafiła pod najlepsze skrzydła. 

Patryk ma w branży opinię specjalisty i profesjonalisty. Jest bardzo ceniony, a o współprace z nim zabiega wiele gwiazd. Poprowadzenie dla niego na nowo kariery Kasi est sporym wyzwaniem, ale nie ma żadnych wątpliwości, że może to być dla Cichopek klucz do sukcesu. Kasia od lat jest na liście top gwiazd polskiego show-biznesu, ale po odejściu z TVP potrzeba jej nowych wyzwań - dodaje informator Świata Gwiazd. 

Wygląda na to, że Kasia być może zwiąże się z Polsatem na dłużej. 

Nowy menadżer Kasi prowadzi między innymi karierę Anity Sokołowskiej, Mateusza Gesslera, czy Blowka. Nic dziwnego, że w niedługim czasie sprawił, że jego podopieczna poprowadzi jeden z koncertów podczas Hit Festiwalu w Sopocie. Patryk w Polsacie jest bardzo ceniony i na przestrzeni lat zbudował sobie dobre zawodowe relacje między innymi z Katarzyną Wajdą, która jest prawą ręką Edwarda Miszczaka i Niny Terentiew - mówi nam osoba z Polsatu.

Okazuje się, że rozstanie z TVP może dobrze zrobić karierze Kasie Cichopek i za sprawą nowego menadżera znowu wprowadzić gwiazdę na szczyt popularności.

Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek, fot. KAPiF