Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek wraca do Polsatu. Wiemy, gdzie ją zobaczymy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2024 11:45

Kasia Cichopek wraca do Polsatu. Wiemy, gdzie ją zobaczymy

Kasia Cichopek
fot. KAPiF

Kasia Cichopek ma niemałe powody do radości. Gdy wszyscy wokół trąbią o ciąży partnerki jej byłego męża, ona też miała dla wszystkich niespodziankę. Teraz gratulacje spływają w jej stronę. Długo trzymała to w tajemnicy. Fani już dawno nie widzieli jej w takiej roli.

Zawirowania wokół Kasi Cichopek

Kasia Cichopek jeszcze niedawno była jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Jako prowadząca "Pytania na śniadanie" zyskała rozgłos i miłość. W dniu 40. urodzin ujawniła związek ze współprowadzącym, Maciejem Kurzajewskim. Duet przeżył razem trudne chwile.

Razem przeszli przez zwolnienie ze śniadaniówki, a także afery związane z ich poprzednimi partnerami. Do dziś mierzą się z atakami ze strony byłej żony prezentera. Nie brak też nowości w życiu równie medialnego Marcina Hakiela. Były mąż aktorki zaskoczył wszystkich radosną informacją. Po raz kolejny zostanie ojcem.

My już często mamy dzieciaki w domu, więc dla nas  to jest w miarę normalne teraz po prostu. Będzie o jeden bobas więcej, ale nie ma co ukrywać, że nasze dzieci te obecne są już dosyć duże. Dla Adama to już jest lekka abstrakcja, bo jest młodzieżą. Ma w pełni swoje życie - wyznał tancerz w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Kasia Cichopek sama jednak długo skrywała pewną tajemnicę. Wygląda na to, że przed nią i Maciejem Kurzajewskim malują się lepsze dni. Właśnie potwierdzono plotki. Teraz z pewnością nie odpędzą się od gratulacji.

Media huczą o tajnym ślubie Hakiela. Co na to Cichopek? Partnerka Hakiela zwróciła się z mocnym przekazem. "Ta prawda was zaboli"

Kasia Cichopek ukrywała niespodziankę. Teraz wszystko wyszło na jaw

Od czasu zwolnienia z "Pytania na śniadanie" Kasia Cichopek przeniosła się do mediów społecznościowych. Oczywiście widzowie nadal oglądali ją w serialu "M jak miłość", jednak nie brakowało spekulacji co do rozwoju jej kariery.

Gwiazda skupiła się jednak na życiu osobistym. Coraz częściej pokazywała romantyczne chwile w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego. Razem nawet rozpoczęli internetowy program "Serio?". Fani liczyli, że jeszcze nieraz zrobi się głośno o tym duecie. Wszystko wskazuje na to, że domysły się potwierdzą.

Wiadomo było, że rozpoznawalność Kasi Cichopek przyniesie jej zainteresowanie i nowe możliwości. Długo jednak ukrywała radosną informację. Teraz jednak wszystko widać gołym okiem. Tylko patrzeć, jak zaczną spływać gratulacje. Szczegóły poniżej.

Kasia Cichopek z wielkim sukcesem. Ponad dekadę czekaliśmy na te wieści

Kasia Cichopek po ponad dekadzie nieobecności wraca przed kamery Polsatu. Widzowie zobaczą ją ponownie podczas jednego z najsławniejszych wydarzeń stacji. Aktorka poprowadzi wyjątkowy jubileusz podczas festiwalu w Sopocie.

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileuszu Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy - przekazał jej menadżer w rozmowie z Pomponikiem.

Warto wspomnieć, że gwiazda ma już doświadczenie ze sceną w Sopocie. Już czterokrotnie wcielają się w rolę gospodyni słynnego wydarzenia. Praca przy wyjątkowym jubileuszu prawdziwej legendy polskiej sceny muzycznej to dla niej ogromne wyróżnienie. Stacja chce tym pokazać, że ma poważne plany co do prezenterki?

To może być dopiero początek jej świetlanej kariery w Polsacie. Wiadomo przecież, że Edward Miszczak szykuje własną śniadaniówkę, a tej formie Kasia Cichopek sprawdziła się już w TVP. Ma szansę na dłużej zagościć w dawnej stacji? Muzyczne wydarzenie będzie dla niej poważnym sprawdzianem. 

Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz podczas Top Trendy 2007, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Kasia Cichopek z wielkim sukcesem w Polsacie, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik