Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Pierwszy wywiad z Hakielem i Dominiką po ogłoszeniu ciąży
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.05.2024 23:04

Tylko u nas: Pierwszy wywiad z Hakielem i Dominiką po ogłoszeniu ciąży

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
fot. KAPiF

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika właśnie powiadomili o ciąży!  Teraz w wywiadzie dla Świata Gwiazd pierwszy raz opowiedzieli o tym magicznym czasie.

Związek Marcina Hakiela i Dominiki

Po zakończeniu małżeństwa z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel związał się z kobietą o imieniu Dominika, jednak ta relacja nie przetrwała. Po pewnym czasie tancerz rozpoczął nowy związek, a jego wybranką została Dominika Serowska. 

 Na początku niewiele wiadomo było o nowej partnerce Hakiela. Z biegiem czasu para zaczęła pojawiać się razem na imprezach branżowych i ściankach, udzielając wywiadów. W lutym tego roku zaręczyli się. Zakochani chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i dzielą się szczegółami swojego życia prywatnego. Dominika Serowska wspiera swojego partnera i często można ją było zobaczyć na widowni "Tańca z gwiazdami," gdy Hakiel tańczył tej wiosny wraz z Dagmarą Kaźmierską.

Plaga tajnych ślubów. Kolej Hakiela i Dominiki. Nagrania dowodem Partnerka Hakiela zwróciła się z mocnym przekazem. "Ta prawda was zaboli"

Dominika Serowska jest w ciąży

Na imprezie “Pudelek Pink Party” Marcin Hakiel pojawił się ze swoją partnerką Dominiką. Jesienią 2023 roku media poinformowały, że tancerz ma nową ukochaną, która nosi to samo imię, co jego poprzednia sympatia. Początkowo wiele osób sceptycznie podchodziło do ich związku, przewidując jego szybki koniec. 

Jednak Dominika Serowska na stałe zagościła w życiu Marcina Hakiela, a para właśnie ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Ojciec Adama i Heleny po raz kolejny zostanie tatą! Na wydarzeniu Dominika z dumą pokazała zaokrąglony brzuszek, ubrana w obcisły kombinezon,  chętnie pozowała do zdjęć.

Marcin Hakiel i Dominika w pierwszym wywiadzie o ciąży

Reporterka Świata Gwiazd Monika Maszkiewicz zapytała Dominikę i Marcina Hakiela na Pink Party Pudelka, czy można już im gratulować. Chodziło oczywiście o temat ciąży. 

Tak, tak możecie gratulować, wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie – odpowiedziała Dominika. 

Dziennikarka zapytała, jak para się z tym czuje i jaka była ich reakcja. 

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami – odpowiedział Marcin.

Następnie to samo pytanie reporterka skierowała do Dominiki.

Ja się czuję bardzo dobrze, nie wiem, nie mam żadnych mdłości. Jedyne co, to ciało mi się zmienia. Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam żadnych dolegliwości, więc raczej w porządku – stwierdziła.

Następnie ukochana tancerza dostała pytanie, dotyczące tego, jakim ojcem będzie według niej.

No właśnie myślę, że m.in dlatego, że widziałam, jakim Marcin jest ojcem, to się zdecydowałam na to, żeby tutaj podjąć takie ryzyko, więc myślę, że będzie bardzo dobrym ojcem. Tak samo, jak jest dla swoich dzieci, które już są, tak samo myślę, że będzie dla naszego – odpowiedziała Serowska.

Na to samo pytanie odpowiedział Hakiel w drugą stronę. 

Na pewno fantastyczną. Obydwoje chcieliśmy, więc myślę, że jesteśmy na tyle dorośli, że po prostu będziemy sobie razem żyli. My już często mamy dzieciaki w domu, więc dla nas  to jest w miarę normalne teraz po prostu – powiedział.

Jeszcze raz gratulujemy!

Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF