Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zaskakująca reakcja Cichopek na ciążę partnerki Hakiela. Tego nikt się nie spodziewał
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.05.2024 16:08

Zaskakująca reakcja Cichopek na ciążę partnerki Hakiela. Tego nikt się nie spodziewał

Kasia Cichopek
fot. KAPiF

Marcin Hakiel po raz trzeci zostanie ojcem. Tancerz i Dominika Serowska wczoraj ogłosili ciążę. Jak na to zareagowała Katarzyna Cichopek? Te wieści mogą zadziwić!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel: co działo się po rozstaniu?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie 1 marca 2022 roku. Potem przez internet przetoczyła się prawdziwa burza. Zresztą nie tylko fani byli w szoku po tym wydarzeniu. W pierwszych tygodniach po rozstaniu tancerz wyraźnie przeżywał to, co się stało. Wiele osób może pamiętać nagłe zmiany stylu ubierania, farbowanie włosów na biało, a także melancholijne wpisy Hakiela w sieci i jego wyznanie o pójściu na terapię.

Choć Katarzyna i Marcin deklarowali, że nie będą komentować w mediach zakończenia związku, Hakiel dość szybko udzielił wywiadu w “Mieście kobiet”, w którym opowiedział o tym, jak okazało się, że wolność, którą dawał Cichopek w związku “miała imię”. Później aktorka “M jak miłość” musiała mierzyć się z tajemniczymi nagraniami jej rozmów, które zostały rozesłane – do dziś nie wiadomo, przez kogo – po redakcjach portali oraz do władz TVP.

Na szczęście huragan powoli przycichł, a Marcin ponownie znalazł miłość. Najpierw była to "pierwsza Dominika", która chciała zachować anonimowość. Związek ten rozpadł się jednak po kilku miesiącach, a później w życiu tancerza pojawiła się Dominika Serowska. Ona chętnie pokazuje się z ukochanym publicznie. Okazało się, że w lutym 2024 para się zaręczyła, a ledwie wczoraj Dominika i Marcin publicznie ogłosili ciążę! Od razu udzielili wywiadu dla Świata Gwiazd, poniżej przeczytacie, co nam wyznali.

Tylko u nas: Pierwszy wywiad z Hakielem i Dominiką po ogłoszeniu ciąży Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem. Dominika jest w ciąży

Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka: wywiad

Marcin i Dominika pojawili się wczoraj na imprezie Pudelek Pink Party. Hakiel i Serowska ochoczo pozowali do zdjęć. Partnerka tancerza była ubrana w obcisły kombinezon, który podkreślał jej ciążowy brzuszek. Nasza reporterka Monika Maszkiewicz zapytała, jak się czują.

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami – ogłosił Marcin.

Ukochana Marcina dodała też, że na razie nie odczuwa żadnych nieprzyjemnych objawów z powodu ciąży.

Ja się czuję bardzo dobrze, nie wiem, nie mam żadnych mdłości. Jedyne co, to ciało mi się zmienia. Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam żadnych dolegliwości, więc raczej w porządku – zapewniała uśmiechnięta Dominika.

Serowska przyznała też, że z radością przyjęła wieści o ciąży, bo wiedziała, że Marcin jest świetnym ojcem.

No właśnie myślę, że m.in dlatego, że widziałam, jakim Marcin jest ojcem, to się zdecydowałam na to, żeby tutaj podjąć takie ryzyko, więc myślę, że będzie bardzo dobrym ojcem. Tak samo, jak jest dla swoich dzieci, które już są, tak samo myślę, że będzie dla naszego – mówiła Dominika.

A jak na te wszystkie promienne, szczęśliwe i pełne miłości zapewnienia o kolejnym dziecku Hakiela zareagowała Katarzyna Cichopek? Jej reakcja może niektórych z was zaskoczyć.

Jak na ciążę partnerki Marcina Hakiela zareagowała Kasia Cichopek?

Portal ShowNews dotarł do znajomych Kasi Cichopek, którzy wyjawili, jak aktorka zareagowała na wieści o kolejnym dziecku swojego byłego męża. Jak się okazuje, nie był to dla niej szok. O wszystkim wcześniej donieśli jej syn i córka – wspólne pociechy Katarzyny i Marcina.

Marcin nie krył się przed dziećmi z informacją o ciąży, od razu im o tym powiedział, nie robił z tego tajemnicy. Adaś i Helenka o wszystkim powiedzieli mamie, która tego nie skomentowała, ale postanowiła dochować dyskrecji i nie rozpowiadać o ciąży Dominiki – czytamy słowa informatora serwisu.

To nie wszystko. Katarzyna podobno zareagowała z wielką ulgą na komunikat o dziecku Marcina i Dominiki. Po tym, co przeżyła, daje jej to nadzieję na całkowite zamknięcie nieprzyjemnego rozdziału.

Kasia chce, by Marcin poukładał sobie życie, zajął się swoimi sprawami i w końcu przestał roztrząsać ich rozstanie – mówi informator ShowNews.

Jesteście zaskoczeni reakcją Cichopek?

Marcin Hakiel i Dominika, partnerka Hakiela w ciąży, reakcja Katarzyny Cichopek
Marcin Hakiel i Dominika na Pudelek Pink Party, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika, partnerka Hakiela w ciąży, reakcja Katarzyny Cichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF

Źródło: Świat Gwiazd, ShowNews