Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cichopek i Kurzajewski wrzucili fotki ze ślubu. Jak wyglądali?
Anna Lipska
Anna Lipska 12.05.2024 17:17

Cichopek i Kurzajewski wrzucili fotki ze ślubu. Jak wyglądali?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Instagram

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się zdjęciami ze ślubu Rafała Mroczka. Na jakie stylizacje postawili? Zobaczcie, jak odważnie.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zniknęli z "Pytania na śniadanie"

Po zmianie władzy w Polsce doszło do rewolucji także w Telewizji Polskiej. W ciągu zaledwie miesiąca wymieniono całą obsadę prowadzących “Pytanie na śniadanie”. Nie uchronili się także ulubieńcy widzów, a wśród nich związanie także w życiu prywatnym Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. 

Prezenterzy z widzami pożegnali się wpisem w social mediach. Nie zabrakło podziękowań.

Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów - pisali.

Katarzynę widzowie nadal mogą oglądać w “M jak miłość” i w sieci, w której jest bardzo aktywna. Razem z Maciejem nagrywają też podcast. Relacja kwitnie, czego dowodem zdjęcia ze ślubu. 

Cichopek wystroiła się na komunię. "Jak na grilla" Szokujące słowa o Marcinie Hakielu na Instagramie Cichopek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na ślubie

Od rana media huczą o ślubie Rafała Mroczka. Aktor “M jak miłość” zaskoczył i w tajemnicy zorganizował uroczystość, podczas której przysięgał pięknej Magdalenie.

Rafał Mroczek jest kolegą Kasi z planu i zapewne nie wyobrażałby sobie, żeby Katarzyny mogło zabraknąć na uroczystości. Aktor zamieścił na Instastory zdjęcie dłoni swojej i wybranki, lśnią na nich obrączki.

Przyjmij dziś to, co mam - brzmi napis dołączony do zdjęcia. 

Świadkiem na ślubie był brat bliźniak Rafała, Marcin Mroczek, który pochwalił się zdjęciem z dnia ślubu na swoim profilu na Instagramie.

Jak na wesele wystylizowali się Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski?

 

Jak wyglądała Kasia Cichopek na ślubie Mroczka?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się zdjęciami ze ślubu Rafała w sieci. Widać na nich, jakie stylizacje wybrali. Prezenter wyglądał elegancko w klasycznym garniturze w jasnoniebieskim kolorze.

Aktorka postawiła na kobaltową sukienkę od Violi Piekut. Trzeba przyznać, że odważnie, bo kreacja była bardzo króciutka, a do tego odsłaniała dekolt Cichopek. Całości dopełniały delikatne sandałki na obcasie i marynarka ze zdobieniem.

Pod zdjęciami natychmiast wywiązała się żarliwa dyskusja na temat modowego wyboru Katarzyny. Internauci podzielili się na tych, którzy się zachwycają, a tych, którzy wytykają nieodpowiedni krój do figury aktorki. 

A wam jak się podoba stylizacja gwiazdy?

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Instagram
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram
Kasia Cichopek, fot. Instagram