Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hakiel i ciężarna Dominika na imprezie. Pokazała spory brzuszek
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 05.06.2024 21:15

Hakiel i ciężarna Dominika na imprezie. Pokazała spory brzuszek

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
fot. KAPiF

Na jednym z ostatnich eventów Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika ogłosili ciążę. Teraz pokazali się na premierze serialu Bridgertonowie. Brzuszek jest coraz bardziej widoczny. 

Marcin Hakiel spodziewa się dziecka

Po zakończeniu małżeństwa z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel rozpoczął związek z kobietą o imieniu Dominika, jednak ta relacja nie przetrwała. Następnie tancerz szybko znalazł nową partnerkę, którą została Dominika Serowska. Zaręczyli się w lutym tego roku. Para chętnie udostępnia wspólne zdjęcia na mediach społecznościowych, dzieląc się szczegółami ze swojego życia prywatnego. 

Dominika Serowska doskonale odnajduje się w świecie show-biznesu. Podczas imprezy Pudelek Pink Party ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Hakiel ogłosił ciążę, a Cichopek pokazała córkę Zaskakująca reakcja Cichopek na ciążę partnerki Hakiela. Tego nikt się nie spodziewał

Reakcja Marcina Hakiela na ciążę

Na wydarzeniu "Pudelek Pink Party" Marcin Hakiel wystąpił ze swoją partnerką Dominiką. W rozmowie z naszą reporterką podzielił się reakcją na wieść o ciąży.

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami – odpowiedział Marcin.

Następnie reporterka zadała to samo pytanie Dominice.

Ja się czuję bardzo dobrze, nie wiem, nie mam żadnych mdłości. Jedyne co, to ciało mi się zmienia. Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam żadnych dolegliwości, więc raczej w porządku – stwierdziła.

 

Teraz para pojawiła się wspólnie na kolejnym wydarzeniu. 
 

Marcin Hakiel z ciężarną partnerką na premierze

Właśnie odbyła się polska premiera 3. sezonu Bridgertonów. Zjawiło się na niej wiele polskich gwiazd m.in. Marcin Maciejczak, Martyna Kaczmarek czy Zosia Ślotała. Wśród nich znaleźli się również Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika. To jedno z ich pierwszych wyjść po ogłoszeniu ciąży. 

Partnerka tancerza zjawiła się w stylizacji, która uwydatniała jej coraz bardziej widoczny brzuch. Postawiła na czarne koronkowe body, prześwitujące na rękawach i nogawkach. Brzuszek miała jednak widocznie zasłonięty ciemnym materiałem, często jednak trzymała na nim rękę. Marcin Hakiel ubrał się w sposób kolorystycznie dopasowany do swojej ukochanej. Zdecydował się na czarny garnitur, koszulę i buty. Do tego wszystkiego dobrał okulary przeciwsłoneczne. 

Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF