Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ibisz z ciężarną żoną na imprezie. Joanna pięknie wyeksponowała brzuszek
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.06.2024 22:10

Ibisz z ciężarną żoną na imprezie. Joanna pięknie wyeksponowała brzuszek

Krzysztof Ibisz
fot. KAPiF

Na Gali Hashtagów 2024 pojawiło się wiele znanych i lubianych postaci ze świata show-biznesu. A wśród nich Krzysztof Ibisz z żoną, Joanną. Lekarka wyeksponowała ciążowy brzuszek. 

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem

Krzysztof Ibisz z poprzednich związków doczekał się synów Maksymiliana i Vincenta. Obecna żona, Joanna urodziła mu trzeciego, Borysa. Para co jakiś czas dzieli się wspólnymi fotografiami w mediach społecznościowych. Niedawno zakochani przekazali radosne nowiny. Ich rodzina wkrótce się powiększy. 

Będzie nas więcej - dodali do zdjęcia na Instagramie. 

Para opublikowała zdjęciem z synkiem, na którym Joanna pozuje w obcisłej białej kreacji i widoczny jest już ciążowy brzuszek. 

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Joanna Ibisz w ciąży Była i obecna żona Krzysztofa Ibisza łączą siły. Tego nikt się po nich nie spodziewał

Krzysztof Ibisz z ciężarną żoną na Gali Hasztagi Roku

W sobotę 15 czerwca odbyła się Gala Hasztagi Roku 2024. Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich można wymienić m.in. Katarzynę Zielińską, Martę Żmudę Trzebiatowską, Roxie Węgiel, czy Cezarego i Edytę Pazurów. Przybyli również Krzysztof Ibisz z ciężarną małżonką, Joanną. 

Lekarka zaprezentowała się w eleganckiej, czarnej kreacji, która podkreśliła ciążowy brzuszek. Prowadzący “Tańca z gwiazdami” postawił na granatowy garnitur w paski, a do tego wybrał niebieską koszulę. Para prezentowała się razem zachwycająco. Zdjęcia poniżej. 

Związek Krzysztofa i Joanny Ibiszów

Ibisz w 2022 roku po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką okazała się być Joanna Kudzbalska, która przed laty brała udział w popularnym programie “Top Model” i próbowała swoich sił jako modelka. Obecnie jest lekarką. Mało kto wiedział, że są oni w związku. Po zaślubinach zakochani nie kryli już swojego szczęścia. 

Spotkaliśmy się w lutym 2020 r. w klubie sportowym w centrum Warszawy. Rozpoznałam go po głosie: charakterystycznym, bardzo męskim, miłym dla ucha. On, mimo że po treningu, był stylowy i elegancki. Zdziwiłam się, że podszedł. Gdy powiedziałam mu, że ćwiczę jogę bikram, poprosił o podanie mojego konta na Instagramie. Wkrótce napisał z zaproszeniem na kawę - opowiadała Joanna w wywiadzie dla “Pani”. 

Mimo znacznej różnicy wieku, która wynosi 27 lat, para jest zgodnym i szczęśliwym małżeństwem, a już niedługo powitają na świecie drugie dziecko. 

Krzysztof Ibisz z żoną, Joanną, fot. KAPiF
Krzysztof Ibisz z żoną, Joanną, fot. KAPiF
Krzysztof Ibisz z żoną, Joanną, fot. KAPiF
Krzysztof Ibisz z żoną, Joanną, fot. KAPiF