Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kubicka urodziła przed czasem. Opowiedziała o dramacie
Anna Lipska
Anna Lipska 25.05.2024 22:19

Kubicka urodziła przed czasem. Opowiedziała o dramacie

Kubicka urodziła
fot. Instagram

Sandra Kubicka i Alek Baron zostali rodzicami. O narodzinach synka poinformował muzyk na scenie w Sopocie. Nie wszystko jednak poszło tak, jak planowali rodzice. To modelka przekazała przykre wieści.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub, teraz zostali rodzicami

Sandra Kubicka od 2021 roku jest w związku z Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental. W listopadzie ubiegłego roku para pochwaliła się informacją, że zaręczyli się podczas zagranicznego wyjazdu. Z kolei w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Kubicka i Baron dodali na Instagrama nowe zdjęcie, przedstawiające modelkę z ciążowym brzuszkiem. Para nie kryła radości, że już niedługo powitają na świecie pierwszego synka. 

Potem zaskoczyli zdjęciami ze ślubu. Nie ukrywali szczęścia i oczekiwali przyjścia na świat synka. Para bardzo długo starała się, by móc zostać rodzicami. Wszystko przez problemy zdrowotne Sandry. Teraz maluch już jest z nimi. O wszystkim poinformował Alek podczas koncertu na Polsat Hit Festiwal. Promieniał szczęściem, mimo że jeszcze kilka dni temu świeżo upieczeni rodzice przeżywali dramat. Niepokojące wieści poniżej.

Dorotka z "Rolnika" w ciąży. Razem z Waldkiem zdradzili płeć Wczoraj Marina i Wojtek, dzisiaj oni. Zdradzili płeć dziecka

Baron ze sceny powiadomił o narodzinach synka

Baron na scenie Opery Leśnej w Sopocie powiadomił, że urodził się jego synek. Po występie zespołu Afromental oznajmił z dumą, wyjmując mikrofon prowadzącemu:

Leonard Milwiw Baron jest na świecie! Zapraszam, zróbcie hałas dla dzielnej mamy i malucha! – zawołał, a cały jego zespół zaczął wiwatować.

Cała widownia w Sopocie spełniła życzenie szczęśliwego taty! Dumni rodzice pochwalili się już pierwszymi zdjęciami ze szpitala, gdzie pozują z maleńkim synkiem Leonardem. Niestety dla Sandry sam poród oraz pobyt w szpitalu był traumatyczny. Ujawniła, jakie pojawiły się komplikacje, nie było różowo.

Dramat Kubickiej i Barona w szpitalu. Narodziny syna

Okazuje się, że synek Kubickiej i Barona przyszedł na świat przed czasem. O dramacie młodych rodziców opowiedziała Sandra w poście na Instagramie.

Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. […] Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli – cieszyła się Sandra.

Syn Sandry i Barona pierwsze dni spędził w inkubatorze. Teraz jednak najtrudniejszy okres jest już za nimi.

Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki –  patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a Ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. […] Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał –  opowiedziała Kubicka.

Modelka wyjaśniła też, że powodem komplikacji przy porodzie było łożysko przodujące. Na szczęście obecnie zarówno ich synek, jak i mama czują się dobrze.

Alek Baron, Sandra Kubicka, zdjęcia syna, syn Leonard
Baron i Sandra Kubicka zostali rodzicami, fot. Instagram
Afromental, Sopot 2024, fot. AKPA
Afromental, Sopot 2024, fot. AKPA