Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wczoraj Marina i Wojtek, dzisiaj oni. Zdradzili płeć dziecka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2024 13:15

Wczoraj Marina i Wojtek, dzisiaj oni. Zdradzili płeć dziecka

Aleksandra Grysz
fot. Instagram

W ostatnim czasie show-biznes został zalany wiadomościami o ciążach gwiazd. Przyszli rodzice z dumą dzielą się szczegółami w mediach społecznościowych. Niedawno poznaliśmy płeć dziecka Mariny i Wojtka Szczęsnego, a teraz kolejna para ujawniła tę informację. Urocze nagranie szaleje po internecie.

Baby boom w show-biznesie

Gwiazdy nie przestają zaskakiwać nas nowościami z ich życia prywatnego. W ostatnim czasie przyszła fala wiadomości o ciążach sławnych duetów. Zaledwie w tym roku powitamy kolejne pokolenie bywalców show-biznesowych ścianek. 

Sandra Kubicak i Baron jeszcze przed narodzinami syna postanowili sformalizować związek podczas skromnego ślubu. Duet nie może się doczekać narodzin dziecka. Wybrali już nawet imię.

Mamy od lat wybrane imię dla synka. Piękne, szlachetne bardzo imię, klasyczne, oldschoolowe. Uniwersalne, ale z Milwiw-Baron będzie brzmiało szlachetnie, bardzo szlachetnie. Jak będzie starszym panem, to będzie poważnie brzmiało, a jak będzie młody, to tez będzie super brzmiało - mówiła przyszła mama w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Radosny czas zawitał także u Krzysztofa Ibisza i jego żony Joanny. Duet w 2022 roku przywitał na świecie syna, Borysa, a teraz czeka na kolejne maleństwo.

Będzie nas więcej - przekazali.

Radosne wieści napływają także zza Oceanu, gdzie o ciąży poinformował jeden z najsławniejszych duetów Hollywood. Justin Bieber i Haily Bieber po prawie sześciu latach małżeństwa spodziewają się pierwszego dziecka. Morze gratulacji nie ustaje, a para chętnie pokazuje ciążowy brzuszek modelki.

Najnowszą wiadomości z tematyki ciążowej jest nowina od Marcina Hakiela i jego partnerki, Dominiki. Duet podczas branżowej imprezy oznajmił wszystkim, że spodziewa się potomstwa. W ich przypadku można mówić nawet o szansie ciąży bliźniaczej.

Może będzie, że wszyscy będą zadowoleni. Będzie i chłopiec i dziewczynka - zdradziła nam ukochana tancerza.

Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika komentują ciążę. Bedą bliźnięta?! Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Joanna Ibisz w ciąży

Gwiazdy ogłaszają ciąże! Podzieliły się szczegółami

Gdy niektóre pary dopiero są na początkowym etapie ciążowej podróży, inne już od dłuższego czasu szykują się do powitania na świecie maluszków. Oprócz samej informacji o błogosławionym stanie internautów interesuje także płeć oraz imię dziecka.

W tej kwestii przyszli rodzice stawiają na kreatywne formy przekazania szczegółów. Ostatnio prawdziwą sensację wywołała Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Małżeństwo w 2018 roku powitało na świecie syna, Liama, a w marcu bieżącego roku ujawniła, że ponownie spodziewa się dziecka.

Długo jednak skrywała przed internautami płeć dziecka. Dopiero po dwóch miesiącach za sprawą uroczego przyjęcia ujawniła, że tym razem spodziewa się córki. Internauci nie kryli radości i składali gratulacje rodzicom.

Teraz skierowali uwagę na kolejną parę. Gwiazda TVP również ujawniła płeć dziecka. Krótkie nagranie pojawiło się na jej profilu. Na takie wieści czekali fani.

Kolejna para ujawnia płeć dziecka. Gwiazda TVP wniebowzięta

Narodzin dziecka oczekuje także gwiazda "Pytania na śniadanie", Aleksandra Grysz. Dla prezenterki to bardzo emocjonalny czas, ponieważ jeszcze w 2023 roku przeżyła poronienie. 

Jeszcze kilka dni temu byłam w ciąży, to była ciąża planowana, wyczekana, szczęśliwa, piękna i bardzo się cieszyłam każdym jej dniem. Aż w końcu przyszedł dzień, w którym okazało się podczas jednego z badań genetycznych, że są pewne komplikacje. Starałam się wierzyć do końca, że to jest pomyłka. To był najtrudniejszy czas w naszym życiu – pełen bólu, strachu, łez, niezrozumienia, niewyobrażalnego cierpienia. Ale nie tak chcemy Cię zapamiętać. W końcu za nami także całe trzy najpiękniejsze wspólnie spędzone miesiące - pisała Aleksandra, zwracając się do nienarodzonego dziecka.

W marcu okazało się, że prezenterka jest w kolejnej ciąży. Wraz z partnerem, Tomaszem Tylickim udostępniła nagranie dotyczące płci dziecka. Duet wbił kieliszki do szampana w biały tort, by zobaczyć jakiego koloru jest środek. Po pojawieniu się niebieskiego odcienia było jasne, że spodziewają się chłopca. Przyszli rodzice od razu rzucili się sobie z radości w ramiona.

W urodziny mamusi dowiedzieliśmy się, że jesteś chłopczykiem. W urodziny tatusia chcemy podzielić się tym szczęściem ze światem. Kochamy Cię synku - pisała szczęśliwa gwiazda.

Aleksandra Grysz, fot. Instagram
Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki ujawnili płeć dziecka, fot. Instagram
Aleksandra Grysz, fot. KAPiF
Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki ujawnili płeć dziecka, fot. KAPiF