Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Grzeszczak jest w związku? Tajemnica rozwiązana. Menadżer Krawczyka się wygadał
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 09.07.2024 21:17

Sylwia Grzeszczak jest w związku? Tajemnica rozwiązana. Menadżer Krawczyka się wygadał

Sylwia Grzeszczak, Andrzej Kosmala
fot. KAPIF

Czy Sylwia Grzeszczak jest w związku? Andrzej Kosmala, który prywatnie przyjaźni się z piosenkarką, zdobył się na przełomowy dla jej fanów wpis. Odpowiedział na pytanie, które piosenkarka jak dotąd pozostawiała otwarte…

Rozstanie Sylwii Grzeszczak i Libera

Początkowo Liber i Sylwia Grzeszczak byli znani z muzycznej współpracy, która przyniosła taki hit jak "Co z nami będzie". Para długo ukrywała, że prywatnie łączy ich coś więcej. O samym związku dziennikarze dowiedzieli się niedługo przed ich ślubem.

Na ślubnym kobiercu stanęli w lipcu 2014 roku, a rok później powitali na świecie córkę, Bognę. Nic nie wskazywało na kryzys w małżeństwie, tym bardziej że jeszcze przed wydaniem oświadczenia o rozstaniu występowali wspólnie podczas Top of the Top Sopot Festival 2023.

Niestety we wrześniu Liber i Sylwia Grzeszczak przekazali fanom informacje o rozpadzie małżeństwa. W oświadczeniu podkreślali przede wszystkim wzajemny szacunek.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie – przekazali w mediach społecznościowych.

Beata Kozidrak ze sceny mówiła o rozwodzie Grzeszczak. Sylwia przerwała jej występ Doda ujawnia, o co poprosiła Sylwię Grzeszczak. Nie spotkała się z pozytywną odpowiedzią

Liber ma nową partnerkę

Świat Gwiazd informował na początku czerwca, że Liber znalazł nową miłość. Artysta widziany był w Sopocie na romantycznym spacerze z kobietą o urodzie zbliżonej do byłej żony. Kilka tygodni później sfotografowali ich paparazzi. Nasze doniesienia się potwierdziły.

Przytulali się i nie zważając na otoczenie, namiętnie całowali. Widać, że na tym etapie związku nie potrafią jeszcze utrzymać rąk z dala od siebie. Zachowywali się w taki sposób, jak robią to zakochani. To nie może być tylko przyjaźń. Przyjaźń zaczęła się już dawno temu… – mówił informator Świata Gwiazd.

Liber z nową partnerką w Sopocie, fot. Świat Gwiazd Exclusive
Liber z partnerką, fot. Świat Gwiazd Exclusive

Czy Sylwia Grzeszczak jest w związku?

Gdy Liber układa swoje życie na nowo, fani wciąż zastanawiają się, jak wygląda sytuacja uczuciowa u Sylwii. Piosenkarka nie komentuje żadnych doniesień. Głos w sprawie zdecydowała się zabrać jedna z bliskich Grzeszczak osób – Andrzej Kosmala.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka zna wokalistkę od najmłodszych lat – dokładnie od dnia, w którym jako 5-letnia dziewczynka wystąpiła w programie “Od przedszkola do Opola”, gdzie śpiewała piosenkę nieżyjącego już artysty – “Byle było tak”.

Na Facebooku Kosmali pojawił się wpis, z którego jasno wynika, że serce byłej żony Libera wciąż jest wolne:

Sylwia Grzeszczak - taka samotna. Dziadek Kosmala zawsze Cię przygarnie! To w końcu pod moimi skrzydłami i Krzysztofa Krawczyka debiutowałaś jako dziecko w 1994 roku w programie ''Od przedszkola do Opola''. Good luck!

Presja w poszukiwaniu miłości nie jest niczym wskazanym, ale oczywiście życzymy Sylwii, by znalazła swoją drugą połówkę.

Liber, Sylwia Grzeszczak
Liber i Sylwia Grzeszczak, fot. KAPIF
Krzysztof Krawczyk, Andrzej Kosmala.jpg
Andrzej Kosmala i Krzysztof Krawczyk, fot. KAPIF