Swiatgwiazd.pl
A Polan IG

instagram.com/andrzejpolan/

Andrzej Polan z "Dzień Dobry TVN" zmaga się z depresją. Długo ukrywał prawdę

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Bez wątpienia pandemia koronawirusa wpłynęła na nasze życie i zmieniła je o 180 stopni. Ciągłe zmuszanie do pozostawania w domu odbiło się na psychice tysięcy ludzi. Najbardziej poszkodowana wydaje się branża gastronomiczna - właściciele lokali ledwo wiążą koniec z końcem. O swoich problemach psychicznych w tym kontekście wypowiedział się ostatnio Andrzej Polan.

  • Andrzej Polan to znany telewidzom kucharz

  • Ostatnio wystąpił w programie Uwaga! Kulisy sławy

  • W programie poruszył temat swojej depresji

Wielu nie zdaje sobie nawet sprawy, jak często depresja dotyka celebrytów. Dobrze, że Andrzej Polan nie wstydzi się mówić o tym głośno. Kryzys w świecie gastronomii dopadł również jego, co poskutkowało pogorszeniem się jego stanu psychicznego.

Fenomen Dzień dobry TVN

Dzień dobry TVN to kultowy już program śniadaniowy. Codziennie rano uwielbiane przez telewidzów duety prowadzących ładują dobrą energią widzów przed telewizorami, by ci wkroczyli w nowy dzień z uśmiechem na ustach i pozytywnym nastawieniem.

Program opiera się na rozmowach z zaproszonymi celebrytami czy specjalistami ze świata nauki, którzy poruszają istotne tematy. W śniadaniówce jest również przegląd prasy czy segment kulinarny, w którym występują znane nazwiska ze świata gastronomii, dzieląc się z telewidzami rozmaitymi przepisami.

K Middleton EN

Księżna Kate została odizolowana od bliskich. Miała kontakt z osobą zarażoną

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Polan zmaga się z depresją

Jednym z takich znamienitych kucharzy jest Andrzej Polan, który często pojawia się w kuchni Dzień dobry TVN. Widzowie uwielbiają przyglądać się, jakie smakowite przepisy proponuje im w ulubionym programie. Poza śniadaniówką kucharz występuje również w Kuchnia.tv.

Ostatnio Andrzej Polan był bohaterem programu Uwaga! Kulisy sławy. Dużą część programu poświęcił na rozmowę o pandemii koronawirusa i szkodach, z jakimi mierzyć się musi branża gastronomiczna. Gwiazdor Dzień dobry TVN nie ukrywa, że od dłuższego czasu zmaga się z depresją, a w walce z chorobą pomaga mu psychiatra.

- Pandemia zabiła mnie [...]. Moja głowa już inaczej by tego nie pociągnęła. A jakby nie pociągnęła, to nie byłoby mnie na tym świecie - mówi kucharz w programie Uwaga! Kulisy sławy.

Nie ma się co dziwić, wszak gastronomia i ludzie trudniący się tym fachem w znacznym stopniu odczuli kolejne fale koronawirusa i ciągłe lockdowny. Okazuje się, że Polan pod maską uśmiechu skrywa niewyobrażalny ból i niepokój. Kucharz dodaje w programie, że w momentach kryzysowych myślał, że "już więcej nie da rady tego robić". Zwraca również uwagę na problemy finansowe, które pozostawił po sobie złośliwy koronawirus.

Pod ostatnim postem na Instagramie gwiazdora Dzień dobry TVN pojawiły się słowa otuchy od wiernych obserwatorów. Bez wątpienia każdy ciepły komentarz dla człowieka, który zmaga się z depresją, jest na wagę złota. Oto niektóre z nich:

- Niech się spełnią pana marzenia, dużo siły w walce z przeciwnościami losu, spokoju ducha i szczęścia, duuużo szczęścia!

- Nie mam tak drastycznych doświadczeń jeżeli chodzi o to jak wpłynęła pandemia na życie i pracę, ale chciałabym Pana wesprzeć [...]. Proszę się nie poddawać. Przetrwa to Pan, jestem tego pewna i kiedyś stanie Pan na tarasie swojego domku pijąc kawę i będzie się Pan uśmiechał.

- Wszystkiego dobrego! Człowiek o tak dobrym sercu zasługuje na wszystko, co najlepsze !Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >