Swiatgwiazd.pl
Anna Starmach

TRICOLORS/East News

Ania Starmach pierwszy raz szczerze o swoim małżeństwie

5 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Anna Starmach jest aktywna w social mediach, jednak do prawdziwej influencerki jej daleko. Niedawno podzieliła się refleksją na temat tego jak Internet wpływa na nasze postrzeganie rzeczywistości.

  • Anna Starmach od kilku lat jest w szczęśliwym małżeństwie

  • Dodała niedawno nietypowy post na swojego Instagrama

  • Po raz pierwszy szczerze podzieliła się kilkoma szczegółami ze swojego małżeństwa

Instagram przyzwyczaił nas do tego, że znajdziemy tam idealnie wykadrowane zdjęcia wiecznie uśmiechniętych ludzi. Niedawno Anna Starmach postanowiła wdać się w polemikę i szczerze pokazała jak naprawdę wygląda jej życie - i małżeństwo.

Małżeństwo Anny Starmach

Anna Starmach to popularna polska osobowość telewizyjna. Znana jest przede wszystkim z prowadzenia programu "Masterchef", jest także autorką kilku książek kulinarnych. Prowadzi również popularne konto na Instagramie.

Od kilku lat związana jest z mężem, Piotrem Kuskiem, który jest biznesmenem, specjalizującym się w branży informatycznej. Niedawno po drugi zostali rodzicami, o czym poinformowała dumna mama na swoim Instagramie.

W wywiadach Starmach często podkreślała, że mąż jest dla niej bardzo dobrym partnerem. Przyznaje, że choć wiele rzeczy ich różni i na co dzień zajmują się zupełnie innymi rzeczami to doskonale się uzupełniają. Podkreśla, że czuje się przy nim bardzo bezpiecznie. Jednak jej najnowszy wpis nieco burzy tę idealną wizję jej małżeństwa.

m jak miłość

Steffen Möller znalazł się na życiowym zakręcie. Tabloid donosi o jego trudnej sytuacji finansowej

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Poruszający post Anny Starmach

Na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem ze swoim ukochanym. Pozują obok siebie, obejmując się, szeroko uśmiechnięci. Na zdjęciu można zobaczyć jak duża jest różnica wzrostu między małżeństwem. Jednak to słowa zawarte obok zdjęcia wywołały najwięcej emocji.

We wpisie podzieliła się interesującą refleksją. Przyznała, że choć wiele osób chwali jej związek, nazywając ich ponoć "parą jak z obrazka" to prawda nie zawsze wygląda tak kolorowo. Wprost powiedziała, że z mężem również się kłócą, mają ciche dni, popadają w konflikty. W związku z tym postanowiła zaapelować o to, by nie wierzyć wizerunkowi w social mediach.

- Kocham mojego męża najbardziej na świecie ALE my też się sprzeczamy, miewamy ciche dni, często się nie zgadzamy i brakuje nam czasu dla siebie. Od jakiego czasu „kłócę się z instagramem”, albo inaczej: nie zgadzam się na propagowanie tu przypudrowanego idealnego życia. Takie nie istnieje - napisała Starmach.

Słowa kucharki spotkały się z pozytywnym odbiorem internautów. Wielu użytkowników podziela refleksję Starmach na temat wypaczonego obrazu rzeczywistości w Internecie, czemu dali wyraz w komentarzach.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

  • Odmieniony Olaf Lubaszenko pojawił się na gali filmowej. Aktor zachwyca sylwetką

  • Marzena Rogalska w żałobie. Straciła najbliższą przyjaciółkę

Źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >