Swiatgwiazd.pl
marzena-rogalska (1)

Jan BIELECKI/East News

Marzena Rogalska w żałobie. Straciła najbliższą przyjaciółkę

4 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Marzena Rogalska przekazała przykre wieści. Zmarła jej najlepsza przyjaciółka, która od wielu lat zmagała się z chorobą nowotworową. Śmierć Joanny Belon pogrążyła w żałobie wiele osób. Była gwiazda TVP pożegnała ją we wzruszającym wpisie.

  • Zmarła przyjaciółka Marzeny Rogalskiej, Joanna Belon

  • Dziennikarka poświęciła jej obszerny post na Instagramie

  • „Czuję się wyróżniona przyjaźnią z Tobą” – napisała

Marzena Rogalska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Po głośnym odejściu z TVP przeniosła swoją działalność do mediów społecznościowych, gdzie aktywnie pracuje nad swoim autorskim programem „Kawka z Rogalem”. Dzisiejszy odcinek internetowego formatu został jednak odwołany.

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura pojawiła sę na czerwonym dywanie. Wybrała oryginalne buty

CZYTAJ DALEJ

Marzena Rogalska pożegnała przyjaciółkę

Na swoim instagramowym profilu Marzena Rogalska dzieli się nie tylko pracą, ale także wydarzeniami dotyczącymi jej życia prywatnego. Od kilku dni dziennikarka relacjonuje swój wakacyjny wyjazd do Werony. Dziś, zamiast publikacji kolejnych zapierających dech w piersiach widoków, podzieliła się z fanami przykrą informacją.

Dziennikarka poinformowała o śmierci swojej najlepszej przyjaciółki. Joanna Balon od blisko dwóch dekad mieszkała w Stanach Zjednoczonych, jednak niedawno wróciła do Polski. Przez kilka lat zmagała się z chorobą nowotworową. Jej śmierć była ogromnym ciosem dla Marzeny Rogalskiej.

- Czuję się wyróżniona i obdarowana przyjaźnią z Tobą – rozpoczęła swój pożegnalny wpis dziennikarka.

Marzena Rogalska postanowiła opublikować wspólne zdjęcie z Joanną. Jak zaznaczyła, fotografia została wykonana na Florydzie – w miejscu, gdzie obie były bardzo szczęśliwe i mogły cieszyć się swoim towarzystwem. Dziennikarka przypomniała jednak, że poznały się w Krakowie. To właśnie tam zaczęła się historia ich pięknej i jakże trwałej przyjaźni.

- Twój dom był zawsze otwarty, gościnny i pełen dobra, bo taka byłaś Ty… Iluż ja wspaniałych ludzi poznałam przy Twoim stole – wspomina Rogalska, wciąż bezpośrednio zwracając się do przyjaciółki.

Tuż przed wstawieniem przepięknych słów autorstwa Wojciecha Bellona była gwiazda TVP postanowiła wrócić pamięcią do ostatniej rozmowy z przyjaciółką. Odbyła się ona kilka dni temu – Marzena zadzwoniła do Joanny z Werony. Nie sądziła, że nigdy więcej nie będzie dane jej z nią porozmawiać.

Joanna Belon – kim była?

Joanna Belon była żoną Wojciecha Belona – polskiego muzyka i założyciela zespołu Wolna Grupa Bukowina. Mężczyzna zmarł w 1985 roku, a przyjaciółka Rogalskiej pogrążyła się w żałobie. Dwadzieścia lat temu postanowiła wyemigrować do USA.

Miesiąc temu, po dwóch dekadach pobytu za oceanem, Joanna Belon wróciła do Polski. Kobieta od kilku lat zmagała się z rakiem.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

  • Co zrobić, żeby na zdjęciach z wakacji wyglądać jak gwiazda?

  • Patrycja Kazadi zmaga się z poważną chorobą. To dlatego zniknęła z mediów

źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Cezary Pazura wygadał się na temat swojego małżeństwa. Wspomniał o intercyzie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Okropne, jak potraktowali Iwonę z "Sanatorium miłości". Doświadczyła przykrego hejtu

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Szpak wyznał, co działo się z nim po stracie mamy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Wiśniewski jest niezwykle wspierany przez swoją żonę

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje legendarny Leslie Bricusse. Twórca hitów do filmów o Bondzie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Na grobie Krzysztofa Krawczyka rozbłysną światła i zagra muzyka

Czytaj więcej >